ISKLJUČENJA STRUJE ZA UTORAK, 14. MAJ

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA UTORAK, 14. MAJA

Zvezdara 08:30 – 14:00 Naselje M.MOKRI LUG: SMEDEREVSKI PUT: 22-22G,29E-37,45V, STEVANA SINĐELIĆA: 2B-12V

Zvezdara 09:00 – 14:00 ALEKSANDRA BELIĆA: 19-23, LJUBIŠE MIODRAGOVIĆA: BB,22-32,5A,9A-13M,43-43B,47,53-65B, MILIVOJA PEROVIĆA: 4-10

Palilula 09:00 – 14:00 Naselje BG-KRNJAČA: SUTJESKA ULICA 1: 4A-6C,26-26A

Palilula 08:00 – 17:00 Naselje BG-KRNJAČA: BRANKA MOMIROVA: 90-118I,67C-73B,85-99, JOJKIĆEV DUNAVAC: 2-2V,34-36,40,44-46,21-21, PARTIZANSKI BLOK ULICA 2: 55-63, SUTJESKA BLOK: 27V, SUTJESKA ULICA 1: 30B,25A-37, Naselje Krnjača: BRANKA MOMIROVA: 70,122-122,128-132S,136-142,133C-133R, BRANKA MOMIROVA ULICA 1: 132D, JOJKIĆEV DUNAVAC: 18,26,178-180,9-9A,15,27A,179, KALOVITA: 17, PARTIZANSKI BLOK: 55, PARTIZANSKI BLOK ULICA 2: 56,43E,67-69, SUTJESKA BLOK: 56,317-317B, SUTJESKA ULICA 1: 19D

Palilula 08:00 – 15:00 Naselje OVČA: LOLE RIBARA: 2B-2G,39A-39B, NUŠIĆEVA: 41B,49-51,55-77,93B,107A,113A-115,121-125, ŽARKA ZRENJANINA: 2-2M,32

Voždovac 09:00 – 11:00 Naselje JAJINCI: MILUTINA MILJKOVIĆA: 60-64,78A-78B,61,67-69

Voždovac 09:00 – 14:00 Naselje ZUCE: NOVA 1: 2-18,1-11A,15-19, NOVA 4: 42-48,59, NOVA 6: 6,28-36,1,9,19-23,41-43, NOVA 7: 46-50,56,37,45-57,61, NOVA 8: 2-4,8,1-5, NOVA 10: 2,10-12,1-3,11,37, NOVA 11: 10-12A,11-13, NOVA 12: 2-28A,32-38,1-43,49, NOVA 13: 2-20,1-9,15-19, NOVA 14: 4-6B,10-30,1-5,9-21, NOVA 15: 2-24,28,34,3,9-31, NOVA 16: 2-6,10-20,1A-7,11-13,17-23, NOVA 17: ,2-16,20-26,3-15, NOVA 18: 2-4,8-18,22-38A,42-46,50,54-62,66,70,1-1A,5-11,15-21B,29-35A,41-55B,67-75,99-101,105, NOVA 20: 2,6,20,1-5, NOVA 21: 2-8,1-7, NOVA 22: 2-4,1-7, NOVA 9: 2,8-10,14,20-24,1,5-11,15-17

Čukarica 08:30 – 14:00 Naselje ŽARKOVO: KRALJEVAČKIH ŽRTAVA: 1-5, KRSTE SRETENOVIĆA: 12-14,20A-24,15-27, MILANA DELIĆA: 2-2A

Novi Beograd 08:00 – 15:00 GOLUBINAČKA: 75A, VINOGRADSKA: 166-172,178-182A,190-198B,202-214,246,250E,37b-37E,47c-47g,51g-53a,171,187D-189,193,207G-207V

Zemun 08:30 – 15:00 GRMEČKA: 22-48, KORUŠKA: 16-34,13-33, MARIJE BURSAĆ: 34-48B,27-35,41-47

Zemun 08:30 – 14:30 UGRINOVAČKI PUT 22 DEO: 32,44-46,60,15-15,21-23,29-31,37-37A,41,49, UGRINOVAČKI PUT 23 DEO: 37, UGRINOVAČKI PUT 25 DEO: 24-26,30,34,42,3, Naselje ALTINA: ALEKSANDRA PETROVIĆA : 2-8,1,7, AMADOVA : 2-8,1-7, EMILA ZATOPEKA : 2-4,8-14A,1,5-7,11-15, JUSTINA POPOVIĆA : 20-22E,26,32-34A,38-40,48-48A,15,19-27,31-31A, KONSTANTINA KAVAFIJA : 4-4F,1,7-9B, KORTESAROVA : 4, UGRINOVAČKI PUT: 89Đ-89S,93i-99R,107J-109M, Naselje ZEMUN: UGRINOVAČKI PUT 14 DEO: 64,74,39,45,51, UGRINOVAČKI PUT 18 DEO: 37, UGRINOVAČKI PUT 19 DEO: 25

Grocka 08:30 – 14:00 Naselje KALUĐERICA: 8 MARTA: 12-14, BISTRIČKA: 1-9A,15-15A, BORE I RAMIZA: 2-10,1-3, BOSANSKA: 2-6,1, BREGALNIČKA: 2-6,1, BULEVAR REVOLUCIJE: 12,26-28,42-54,13,27-27A, DRAGANA JOVANOVIĆA: 2-2A,1-1A, ĐURE PUCARA: 2-4,1-7, DUŠANA PETROVIĆA-ŠANETA: 4-24,1-3,7-15A, FILIPA KLJAJIĆA: 2-16,1-23, FRANCA PREŠERNA: 2-14,1-13, FRANJE KLUZA: 2-24A,1-9, HAJDUK-STANKOVA: 2-6, IVANA MILUTINOVIĆA: 2-12,1-21, KNEGINJE ZORKE: 4-26, KRALJA PETRA PRVOG: 2-16,1,5-7g, LUNETA MILOVANOVIĆA: 2E-4Ž,1-3, MAKEDONSKA: 16-32,42-44,13-33, MARKA OREŠKOVIĆA: 1-5, MIĆE STOJKOVIĆA: 2-14,1-11, MIROSLAVA JOVANOVIĆA: 19, MOŠE PIJADE: 20-40,13-25,29-29,33-37, NJEGOŠEVA: 2-14,1-11, RADOJA DOMANOVIĆA: 2-8,1-11, SAVE KOVAČEVIĆA: 2-4,8-42,46-68,74-90,94-98,1-51, STEVANA SINĐELIĆA: 2Ž,1-17,27,31-33,49-51, SVETOZARA MARKOVIĆA: 2-24,1-25A, VOJISLAVA ILIĆA: 9

Grocka 09:00 – 15:00 Naselje BOLEČ: BORE PETROVIĆA: 2-6,12,16-24A,40-46,52,56A-58,62,66-72,76-78,90,94,1-7A,11-15A,21-27,31-35, DVADESETDEVETOG NOVEMBRA: 60, JUMBINA: 24-52A,11-59,63-65, KNEZA MIHAILA: 2,10-14,18,22,28-32,40-42B,46-56,7-7A,11,15-25A,35-37,41-41C,45-47,51,71, NOVA VIRSKA: 14C-14C,26-26,17-17, PALIH BORACA: 6-16A,1A-9A,23, PARTIZANSKA: 4-14,20-20B,30-44,48,1-17,21,29B-31A,35,51,59-65,75-77A,81-81A, PARTIZANSKA 1. PRILAZ: 19, PRVOG MAJA: 8-20,26-36,42A-46B,52,70,1A-35A,41-41A,45, PRVOG MAJA 1 PRILAZ: 2-4,8-12,18,36A,1-3D,7-9,13-17, RANKA ŽIVANOVIĆA: 16,3-3B,7-11A, SELJINA: 2A-12,1-11, SMEDEREVSKI PUT: 116-122A, VASE ČARAPIĆA: 4,10,3,7, VINOGRADSKA: 2-14,18-30,34-36,54A-56,60-66,70,76-78A,1-25,29,35A,57, VINOGRADSKA 2 PRILAZ: 4, VIRSKA: 2,6-6B,10,14-18,24,1-19A,25-27, VIRSKA NOVA 1.PRILAZ: 1

Obrenovac 08:00 – 14:00 Naselje OBRENOVAC: ALEKSANDRA-ACE SIMOVIĆA: 43,109-127,133, BELOPOLJSKA: 17C-27, JOAKIMA VUJIĆA: 2-12,16-22,28-30,1-11,15-15A,19, KRALJA MILUTINA: 6, MARKA MILOVANOVIĆA: 27-31, MOMČILA RADOVANOVIĆA: 4,8-14,7, SREMSKOG FRONTA: 2-24,1-31, ULICA 4: 2A, VOJVODE BOJOVIĆA: 24-30,29-45, ŽRTAVA FAŠISTIČKOG TERORA: 2-6A,10-28,32-58,76,110,148,154,1-1D,5A-21,25-37,43-93,143, Naselje ZABREŽJE: ALEKSANDRA-ACE SIMOVIĆA: 100-106,123-127, DOSITEJEVA: 12,44-46,54-66,70-104,108,112-132,688,7A,27-37,41-43,47,51-61,67,71,1111, POTES PANJEVI: 4,8-10,16,1-11,15-17, PROTE MATEJE NENADOVIĆA: 2G,30,136,1,71,99A,125A, ZABREŽJE: 15

POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar