ISKLJUČENJA STRUJE ZA UTORAK, 12. NOVEMBAR

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA UTORAK, 12. NOVEMBAR

SAVSKI VENAC 08.30 – 13.00 Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića: 74-90;

VOŽDOVAC 09.00 – 16.00 Borisavljevićeva: 72-86,81-85, Kumodraška: 22-38,42-54a,23-55, Ljubićka: 20b-28,21-27;

ČUKARICA 08.30 – 14.00 Naselje Žarkovo: Ante Lambaše: 2-16,1-7, Dragutina Tomaševića: 5/2,1a-1b,5-7g, Radomira Kovačevića: 2,1-5;

ZEMUN 08.30 – 10.30 Branka Pešića: 6-10a,5-11, Cara Dušana: 136-136a,140,105a-105b,119-123b, Slavonska: 16a-18v;

ZEMUN 09.00 – 12.00 Nemanjina: 25;

ZEMUN 10.00 – 13.00 Naselje Batajnica: Sremskog fronta: 10-20,13-25;

ZEMUN 09.00 – 15.00 Naselje Altina: Ugrinovački put: 60a;

GROCKA 09.00 – 15.00 Naselje Vinča: Radmile Vukičević: 58b-58ž,62ž-64,13-17c,39;

BARAJEVO 09.00 – 15.00 Naselje Arnajevo: Banjička: 2-20,3-25, Beogradskog bataljona: 2-14,92a,1-19, Božidara Anđelkovića: 0-10,14-28,32-44,270,1-5a,9-31,35-41,151a, Bratstva i jedinstva: 0bb-2,6-14,18-28,32-42,46-72,78,1-35,39-49,79,97, Budimira Simića: 0-4,8-44,50-52,56a-62,250,1-3,7-17,23-67, Kosmajskog odreda: 0-20,26,30-36a,42-48,52-54,78,1-27,31-45,49-77,81-85a,91, Lazarevački put: 2-4,8-12,18,22,1-7,11,15-17,27-29a,33-37, Milivoja Kostadinovića: 2-8,12-20,24,28,32,1-7,11-15, Naselje Beljina: Brđanska: 2-8,12-20,1-17, Četvrtog jula: 2-32,1, Desetog oktobra: 4-16,20-32,116,5-7,11-15a, Druge šumadijske brigade: 6-14,19-23, Jovana Popovića: 0-2b,6-12,16,20a,24-32,36-42,46-66,1-17,21a-33, Klenovačka: 7a, Kosmajska: 40,44,197b, Kosmajskog odreda: 0-8,12-28,112,1-15,19-25, Livadska: 0-12,1-7a,13-37, Osmog marta: 2-6,10-18b,22-22a,1, Osredačka: 2,6-18,7-15b, Prvog srpskog ustanka: 4-10,14,3-11, Trg Šeste Ličke Divizije: 2,8,12,22,1,7, Naselje Lisović: Kosmajskih partizana: 0, Naselje Rožanci: Desetog oktobra: 2-10,14-14a,20-26,30-34a,1-5,9,13-25a, Klenovačka: 2a-8,1-7, Kosmajskih partizana: bb,2-12,18-22,26-28,32-36,40a-48,54-82,94-96a,1,7-29a,33-37a,41-55,61-63,123,169, Selska: 2,8-10,26,40,1-5,11-13a,19-23,27-29, Stankova: 2-6,10-28,64,110,1,7-9,17, Šumadijska: 4-8,12-20,24-28,32-36,40-42,48,52-58,62,66-68,72-86,3-15,19-21a,25-31,35-45,49-63,67,151,183, Tijanovačka: 1a-5,9-15;

SOPOT 08.30 – 14.00 Naselje Mala Ivanča: Boračka: 2a,6-14,20-22,3-27,303a, Četrnaestog oktobra: 2-4,9-11a,15, Četvrtog jula: 2-12,7-9,13,163a, Dvadesetdevetog novembra: 40,56-58,62-86,126,31a-51,57-61,65-67,71-87,91-95,99,111-115a, Dvadesetdrugog decembra: 4-8,12-52,56a-64,68-70a,3,7-29,33-51, Grobljanska: 2-6a,10-12,16-18,3-7, Lenjinova: 4-10,18,1,19,107b, Milorada Markovića-Miće: 4, Narodnih heroja: 4-24,48-64,21,25-27b,35-41,51-65, Proleterska: 23d, Put za Šindru: 1a, Radnička: 4-10,1,9, Solunska: 2-12a,3-13, Šumadijska: 2-10,1-15,19,25, Svetozara Markovića: 2,7, Vuka Karadžića: 4-6,5,9-13, Železnička: bb,6,18, Naselje Mali Požarevac: Srećka Jovanovića: 27, Naselje Popović: Milorada Markovića-Miće: 118a;

SURČIN 09.00 – 12.00 Naselje Petrovčić: Omladinskih brigada: 30,82,86-90,41,47-47d,55b-57e,67-69.

POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI


Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar