50spinova-baneri-AFF-NOVO-728x90

ISKLJUČENJA STRUJE ZA UTORAK, 11. SEPTEMBAR

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA UTORAK, 11. SEPTEMBAR

Stari grad 09:00 – 14:00 KONDINA: 16-22

Vračar 10:00 – 14:00 INTER BRIGADA: 65-67

Zvezdara 08:30 – 11:30 D.PARAMENDIĆA: 40-44,48-54,27-31, MIRIJEVSKI VENAC: 6A,11-19, Naselje MIRIJEVO: VLADISLAVA BAJČEVIĆA: BB,10-14,15-29G

Palilula 09:00 – 15:00 Naselje BORČA: BENKOVAČKA: 2-10,1-5, BEOČINSKA: 30-40,44-56,41A,45-49,53A,59-67B,75A-75V,79-87, BEŠENOVSKA: 2-16,1-15, BIJELJINSKA: 4B-8,1,7, BRANKA PLEŠE: 14,20,24-26,32,23, CRNOREČKA: 7B, DOBRIĆEVSKA: 4,8,12,16,22,1,5,9-11,35, DOBRUNSKA: 4-12, ELEMIRSKA: 2-12,18,22-24,158-158,1-11,19-19, GRGETEČKA: 32,36,42-42A,50-56B,64A-64B,68A,72-74,78-80,94A-98,27-29,39-45,49-51B,55-55A,59A-65G,79-85, JOVANA TEKEKIJE: 2-6,10A,14,18,22,1-17,21, KARAŠKA: 14,1A-5,9-11, KIKINDSKA: 42-48,166B,21,69-71, KOSTE HRISTIĆA: 12-16, KOVILJSKA: 4,1-3,7-11A, LUKE ĆELOVIĆA TREBINJCA: 6, MALOG PRINCA: 6A, MARKA FOTEZA: 6A,14,17-21, MIHAILA PETROVIĆA: 4-8,16,60,66E,84E-86D,90,102,136B-138V,95, MILOVANA JAKŠIĆA: 2-8,1,5,9-11, MITRA TRIFUNOVIĆA-UČE: 2-2G,48-56,72,84-84C,118-120,124-126,130-134B,158,864,1-3,59,93-99,103-105,923, MLADENA KARAMANA: 7, MODRIČKA: 2-14,1-11, MOMIRA KORUNOVIĆA: 2-16,20-22,1,5, MORIŠKA: 3-7,11-15, NIKOLJAČKA: 2A-10,18-22,26,30-30A,1-11,21-37, PAPRAĆKA: 4,10,3-3A,7A-9A, PAVLA IVIĆA: 22, PETKOVAČKA: 26-30A,34-48D,52,58A-58R,62-68,74-74A,80-84,148,31A-37A,43-45A,53,59,67-75C,79-85,95-97, PETRA TEKELIJE: 2-4,8,16,24-28,1A-3A,13-15,25A-27, RAD.STEVIĆA RASA: 2-6,12,1,5,9-13A,19,27, RADOMIRA ŠAPERA: 2-6,3,19,65V, RAJKA ŽIŽIĆA: 6-8,1,9-11,21, RMANJSKA: 6,1-3,7, ROGATIČKA: 2-12,16,1-3,7-15, RUSENIČKA: 8A,12-14,3-11, SALAŠKA: 2,6,12A, ŠIŠATOVAČKA: 58, STAN.BELOŽANSKOG: 2-4,1-11, STANISLAVA KRAKOVA: 2-14,1-7A,11-19, TRŠIĆKA: 2,6-8,1, TVRDOŠKA: 2-8,16,1-5,9-11, VELIKOHOČKA: 2,6-8,12-16,22,1-15,21-39, VELIKOREMETSKA: 12A, VOJINA DJORDJEVIĆA: 4-6,10,1-13, VOZUĆKA: 2,8,12-14,1,23-31, ZAVALSKA: 2-4,8,1-5,9-11,15, ŽETELAČKA: 10, ŽITNIČKA: 2-4,8-14,158,1-7, ZLATIČKA: 2-8, ZRENJANINSKI PUT: 154-154,158-158U,157, Naselje BORČA – Guvno: MIHAILA PETROVIĆA: 24-28, Naselje BORČA – Pretok: KIKINDSKA: 10-36B,54-58,64-80,84-94,100-100A,104,5-7,11-13A,17-17G,27-37,43-51,55,63-63,75,101-103G, MELENAČKA: 6-8,1-3, MITRA TRIFUNOVIĆA-UČE: 6A-12B,20G,26-28B,34-40C,44-44V,68-68C,88,100-104A,11-13V,23,27-29,33-33A,37-37A,41-47B,51-51A,65A-65B,75-77,81-83,87-89, OPOVSKA: 2,6-12,1-3, PANONSKA: 4,8-12,1-5,9-15, Naselje BORČA – Mali Zbeg: ISIDORA PAPA: 8,5, Naselje Krnjača: SAMOŠKA: 2A, ŽETELAČKA: 2-6,1-3,7-9, ZRENJANINSKI PUT: 155G

Palilula 11:00 – 17:00 Naselje BORČA: BORISA KIDRIČA: 94P, Naselje PADINSKA SKELA: VRBOVSKI: 0-22,28,32-38,1-23,27,31-33,37-39

Palilula 09:00 – 15:00 Naselje BORČA: BEOGRADSKA: 6-36,1-37, DEVETOG MAJA: 0BB-14A,1-23,27-39, PUT ZA CRVENKU: 0BB-8P,14-14G,1D-25,29-31T, PUT ZA CRVENKU 1 DEO: 28, PUT ZA CRVENKU 2 DEO: 2,14A, PUT ZA CRVENKU 3 DEO: 4A,10-12D,18-24,28,5A,13A,21,25A,29, PUT ZA CRVENKU 4 DEO: 6-8,16E-18G,27G, PUT ZA CRVENKU 5 DEO: 2-6A,12-24,7A,13-25,29-29N

Čukarica 08:30 – 14:30 Naselje RUŠANJ: BEOGRADSKA: 56, BEOGRADSKA 2 DEO: 2-16,1,5-15

Čukarica 08:30 – 14:00 Naselje ŽARKOVO: DIMITRIJA AVRAMOVIĆA: bb,22-32,17, JOVANA MIKIĆA: 1-7, MILOVANA ČELEBIĆA: 8, RADA DRAINCA: 10-22,5-17, VELJKA PETROVIĆA: 84,90-94,102-110,120,130-136,103-105,123-139,155-159,167-171, VLADIMIRA ROLOVIĆA: 94-98,102-172,176-176A,89-97A,101-157,161

Rakovica 09:00 – 12:00 Naselje PETLOVO BRDO: TUZLANSKA: 8-10

Zemun 08:30 – 12:00 Naselje PLAVI HORIZONTI: KONSTANTINA JOVANOVIĆA : 4-6,12-16,24-26,30,34-36,1-3,7,11-19,25,31, KOSTE CUKIĆA: 2,8-14,1-3,7, NIKOLAJA SALTIKOVA : 36,48,35,39,47, RAJKA LEŠJANINA: 7-9,13

Zemun 08:00 – 15:00 Naselje ZEMUN POLJE: SLOBODANA BAJIĆA: 5-29

POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar