50spinova-baneri-AFF-NOVO-728x90

ISKLJUČENJA STRUJE ZA SREDU, 19. SEPTEMBAR

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA SREDU, 19. SEPTEMBAR

Stari grad 08:30 – 15:00 DOSITEJEVA: 23-25, GOSPODAR-JOVANOVA: 73-79

Palilula 11:00 – 17:00 Naselje JABUČKI RIT: JABUČKI RIT: 0BB,14-18,40-62,66,9-19,41-61, Naselje PADINSKA SKELA: JABUČKI RIT: BB,BB,BB,BB,BB,10

Palilula 09:00 – 15:00 JEZERSKA: 11-17A,45-47A,57A-59, SIBNIČKA: 2-16, Naselje BEOGRAD: JEZERSKA PROLAZ 1: 35, Naselje BG-KRNJAČA: DUBOKA BARA NOVA 1: 2-12A,16,7,169A-169B, JEZERSKA PROLAZ 3: 5, PANČEVAČKI PUT: 161-171,221, SIBNIČKA NOVA 1: 7, SIBNIČKA NOVA 3 PROLAZ 1: 4-10,16-20,3-3,11-15, Naselje BORČA: ZRENJANINSKI PUT: 128B, Naselje Krnjača: DUBOKA BARA: 4A-10A,22,28A,36,42-42,46,56-56A,64-66,74,80,88-90,108,118,130-130A,134,3-5,13-17,23-25,29-31,35,41-43,61,169A, JEZERSKA: 4-12,18-20,24,28B,38-40,46-48A,52-58A,66-66A,152,1-3A,7,25,31A-37,207, JEZERSKA PROLAZ 3: 9,39, JEZERSKA PROLAZ 5: 8-10,5-7, MAKSIMA GORKOG: 2B,22F-22L,150A,170-172,173, PANČEVAČKI PUT: 175-179,193,197,203,209,213, SIBNIČKA: 24-30,38B,52-54A,150,1-9,13-17,29, SIBNIČKA NOVA 1: 3,13, SIBNIČKA NOVA 2: 8A,16-18,7-9, SIBNIČKA NOVA 3 PROLAZ 1: 164H,7,19-21, SIBNIČKA NOVA 4: 4,22,1A,13, Naselje KRTINSKA: PUT ZA DUBOKU BARU: 17

Savski venac 08:00 – 14:00 KNEZA MILOŠA: 81-95A, VIŠEGRADSKA: 18-22,5,21-27V/1

Rakovica 09:00 – 13:00 PATRIJARHA JOANIKIJA: BB,22M,30-30G

Zemun 10:00 – 11:00 Naselje BATAJNICA: PUKOVNIKA MILENKA PAVLOVIĆA : 38-102,33-87

Grocka 09:00 – 16:30 Naselje VRČIN: UŽIČKA: 2-8,20,24,30-34,54,1-19G,25-39,43,55, UŽIČKA 1 DEO: 2-8,16-18B,22,3,7,15, ZAGREBAČKA: 1

Barajevo 08:00 – 14:00 Naselje BARAJEVO: BARAJEVSKA: 1, DUJE DAMNJANOVIĆA: 0,6A-10B,14-16,1A,9,23-25,35A, ŽIVKA STEVANOVIĆA-ŽIKICE: 84,29,33,117

Obrenovac 08:00 – 14:00 Naselje Grabovac: BRĐANSKI KRAJ: 152,195B,207A, BRDO: 26,66,180B-180C,186,192-192A,196-198A,202,206,210-212,216A,252A-254,366,412,5,181A-185A,189-213,251A,371,411, CENTAR: 0, CIGANI: 370-372,398,406A-406C,410A,418,135,327,373,383,395, DONJI KRAJ: 116,346,370,416,556-560,564,568-570,574,652-654,666-674,680-686,690-690A,694-696,1,83A,417C,423,427B,557,561-571,647,653,657-659,663-669,673,681-681B,685-693A, DUBRAVA: 692, GORNJI KRAJ: 200, KOD CRKVE: 0,180, KOD DOMA: 200, KOD ŠKOLE: 178G,200, KOD T.S: 679, KOMANOVIĆA KRAJ: 39, MATIĆA PUT: 211,421, MUZIČKA KOLONIJA: 320,334,370-378,382,386,390,394,398A,406V-410,414-416,420,652,333,367,371,377,387-389,393,397-399,405-411A,415-419,427B, SELO: 186, ŠEVARSKA: 386,400,253-253D, VIDANSKI KRAJ: 178D,85-87,173B

Obrenovac 10:00 – 12:00 Naselje OBRENOVAC: ALEKSANDRA-ACE SIMOVIĆA: 40

Grocka 08:30 – 14:30 Naselje Zaklopača sa ulicama: Banatska,Dunavska Padina,Provaliska, Pandurice,Pandurice 2deo,Pandurice 3deo,Zavojice,Zavojice 1 prilaz,Zavojice 2 prilaz i Zavojice 3 prilaz

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar