ISKLJUČENJA STRUJE ZA SREDU, 08. MAJ

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA SREDU, 08. MAJ

Vračar 08:30 – 14:00 GOSPODARA VUČIĆA: 39-47,53-57A, MAKSIMA GORKOG: 50-56A, RIJEČKA: 1, SIME IGUMANOVA: 1-3

Zvezdara 08:30 – 14:00 BILCE: 2-28B,1-7,45, BULJUBAŠINA VODA: 2,6-12,1-5, DOLINSKA: 2-6A,1,5, URVINSKA: 2,1-7, VINJAGE: 2-10,1-5,9, Naselje V.MOKRI LUG: CVETANOVA ĆUPRIJA: 44,48-92,96-108,147-189, FELIKSA KANICA: 2-12,1-17, LIPOVAČKA: 2-2A,6,1-5, MILOŠEV KLADENAC: 12D-12I, MITKOV KLADENAC: 2-22,1-25,29-31C, NIKOLE GRULOVIĆA: 4-8A,22-44,60A-68,1D-9,23-25B,37-51A,55-67,71, POTOČKA: 2-14,1A-19, RADOSAVA LJUMOVIĆA: 1-9, STARI VINOGRADI: 18A-32,38,42-42B,46-54A,13-15,21-43A,47-63,71-71A,81, ŽIVKA JOVANOVIĆA: 2,3-11

Palilula 08:00 – 15:00 Naselje BG-KRNJAČA: ALIBUNARSKA: 4, CREPAJSKA: 1,13-17, PADEJSKA: 40,33-35, PAKRAČKA: 18-20,24-26,30,23-25, TEODORA ČEŠLJARA: 5,9-11, ZRENJANINSKI PUT: 95-95, Naselje Krnjača: CREPAJSKA: 12,16,20, PADEJSKA: 34A-36,48,61-65,93A, PAKRAČKA: 29Đ-31E, TEODORA ČEŠLJARA: 8,16,1,91, ZRENJANINSKI PUT: 91-91N

Palilula 09:00 – 15:00 Naselje BORČA: BELE BARTOKA: 50-60, BRATSTVA I JEDINSTVA: 105-127, J N A: 71, JULIJE DELERE: 2-12,17-45, PRELIVAČKA: 125-135, RATNIH VOJNIH INVALIDA: 44-58,62A-62B,70,74A-76G,27-49, TRG OSLOBOĐENJA: bb, VALJEVSKOG ODREDA: 17

Palilula 08:00 – 16:00 Naselje BG-KRNJAČA: GRGE ANDRIJANOVIĆA ULICA 5: 1-7, Naselje Krnjača: ZRENJANINSKI PUT: 36-36

Palilula 08:00 – 16:00 Naselje BG-KRNJAČA: GRGE ANDRIJANOVIĆA ULICA 5: 1-7, Naselje Krnjača: ZRENJANINSKI PUT: 36-36

Voždovac 08:30 – 14:00 BANJALUČKA: 2, BELIČKA: 2,6-12,16,32,1-9A,13-17, DEBARSKA: 12-18,40-42,5-9,13-21,27-29,33-37, DELI-RADIVOJA: 2, GOSPODARA VUČIĆA: 4A-6A,38-50, MAKSIMA GORKOG: 64-66,101-109, PČINJSKA: 2-12,1-19A, PIROTSKA: 2-22,1-13,17, RADE KONČARA: 24-48,27-39, USTANIČKA: 17-19, VELJKA MILIĆEVIĆA: 10, VOJVODE PRIJEZDE: 2-4,26-32,1-5,9-11,23

Čukarica 09:00 – 17:00 Naselje RUŠANJ: ILIJE MILIĆEVIĆA: 2-20,26-36A,40B,52-54,58,62,74-76A,84-86,90,96,100,104-106,110-118,1-67, JOVE MITROVIĆA: 2,1, MILORADA ŽIVKOVIĆA: 4-12,62,1,5-9, NOVO NASELJE 1 DEO: 2-8,3-7A, OSLOBOĐENJA: 2-10,1G-9,13-17C, Naselje SREMČICA: BEOGRADSKA: 108-110,114-138,142-146,152-152A,111-119,125-159, GNJIONSKA: 2,6, HANSKA: 16-18,15-19,23,27-29, SARIĆEVA: 5-5, ŠKOLSKI VENAC: 2,10-10A,1-3,15-17

Novi Beograd 08:00 – 16:00 SURČINSKA: 102Z,9C-9x,87,103-103i, SURČINSKI PUT: 12l,16-18A,102Z,7m-17V,21-23e,37b,97,103i,111,115d-115i,133k, Naselje NOVI BEOGRAD: PROLEĆNOG CVEĆA: 10, SREMSKOKARLOVAČKA: 11, STOLARSKA: 12-16

Zemun 12:00 – 13:00 VOJNI PUT 2 : 152-152b,164G-166A,174-174A,200A-204,214A-214B,230,151,165-169,173,203,229A-229N

Grocka 08:30 – 14:00 Naselje VRČIN: AUTOPUT ZA NIŠ: BB

Grocka 08:30 – 14:00 Naselje KALUĐERICA: 22 DECEMBRA: 4-28,1-27,31-35, BRANKA RADIČEVIĆA: 4C-22,1-7

Obrenovac 09:00 – 12:00 Naselje OBRENOVAC: CARA DUŠANA: 2-4, CRVENOG KRSTA: 2-8,1-19, NEMANJINA: 14-22,30-32,9-15A

Obrenovac 08:00 – 14:00 Naselje UROVCI: ŠABAČKI PUT: 18-18,128-138,148-164E,3A,115,119-139,143,155-159,167B,1111, Naselje ZVEČKA: BRAĆE LAZIĆA: 142-166,186,192A-192C,131-133B,139-173,177A-177B,185,189A,193, DRAGA VUKOVIĆA-KORČAGINA: 2,6-18,1A-25,41, IVANA EGEDUŠEVIĆA: 2-8,12A,16,22A-24A,3,7-9A,13-13V,17-17A,21, ULICA 30: 1A, ULICA 31: 2-4,1-11, ULICA 32: 5-7, ULICA 37: 18,1A-3A,157, ULICA 38: 7B

Mladenovac 09:00 – 13:30 Naselje GRANICE: JOVANA SUBOTIĆA: 13, KOSMAJSKIH PARTIZANA: 86,92,114-116,120,124A,134-136,208-216,432,93,99, RAKE JOVANOVIĆA: ,11, SLOBODANA JOVANOVIĆA: ,4,8-10,5-9, VELIKE GRANICE: 47

Surčin 09:30 – 19:00 Naselje JAKOVO: JAKOVAČKI KORMANDIN: 25, Naselje SURČIN: UDARNE DESETINE: 32a

Surčin 10:00 – 11:00 MIROSLAVA POPOVIĆA: 4-4a,8,14-16,3-3a,9,23-25, Nikole Kopernika: 8-8a,12-14,7, Naselje SURČIN: DESANKE MAKSIMOVIĆ: 17-19, PROMINSKA: 26,30,13-15,23-25, STERIJINA: 38, VOJVOĐANSKA: 413DŽ-419g

POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar