ISKLJUČENJA STRUJE ZA SREDU, 01. AVGUST

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA SREDU, 01. AVGUST

Vračar 09:00 – 09:00 BORE STANKOVIĆA: BB,BB, MAČVANSKA: 41

Zvezdara 09:00 – 13:00 KLADOVSKA: 20-22,19-21, SVETOG NIKOLE: 154-160,41-43A/2, VAROVNIČKA: 2-22A,1-15, VELJKA DUGOŠEVIĆA: 48

Zvezdara 09:00 – 17:00 Naselje M.MOKRI LUG: BEKERELOVA: 2-16A,20-24,28,1A-1G,5-17, DVADESETSEDMOG MARTA: 24-38,17B-19, NARODNOG FRONTA: 108A-122,134A-136,55-81E, PARTIZANSKA: 14-54,19-31,35-37,41-55,61-63, RADE KONDIĆA: 8A-10Ž,24,1,5A-5B, ŽIKINA: 2-2V,6A-32I,1-21, Naselje V.MOKRI LUG: NIKOLE GRULOVIĆA: 72-90,100,53,69-79

Palilula 14:00 – 18:00 Naselje BORČA: ANDERSENOVA: 2-8,15, ANDREJA SAHAROVA: 7, BATINJOLSKA: 4,12-14,3,7-13, BOSKA JUGOVICA: 2-14,18-20,3-3A,7-19,53, BRAĆE MRNJAVČEVIĆ: 6-22A,1-5,9-13,17-21,25-29B, BRANISLAVA BUKUROVA: 15-17, CRNOLUŠKA: 2-8,12-14,18,3-7, DAMJANA JUGOVIĆA: 4-12, GOLUBIĆKA: 4-8,3-7,11, IRISKOG VENCA: 3-5, JADARSKA: 2-4,5, JOVANA ZLATOUSTOG: 12C-12J,36-40M,48,56A,9,31A,39-41D, KARINSKA: 3-15, KNINSKOG KOSOVA: 2A,10-16,11-15,19, LJUBOMIRA KLERIĆA: 4,8-10,18-20,24-26,3-5,9, MALI ZBEG NOVA 5: 5,23,29,33A, MARKA CARA: 10-24, MOKROGORSKA: 4A,8,12-14,18-20,3,11-15,19, PALA TELEKIJA: 2-16,22-24A,42,7-19, RASTKA NEMANJIĆA: 12A-14B,18-20,48,54-58D,100,15,49-51A,55,61-61G,69-71,83-83A,163, RZAVSKA: 12, TENJSKA: 12-14,5,9, TOPUSKA: 3, VELJUNSKA: 2-4,12-14,30,1-5,23, VLADIKE RADA: 4-6,58,62-64,1-1B,51-61V,69-69F,73-75, ZRENJANINSKI PUT: bb,200,165,185,191-193A,197, Naselje BORČA – Mali Zbeg: ANDERSENOVA: 1-5, IRISKOG VENCA: 2-18,9-19, Naselje BORČA – Mali Zbeg: ANDREJA SAHAROVA: 4-28,1, JOVANA ZLATOUSTOG: 17, Naselje Krnjača: ZRENJANINSKI PUT: 159

Palilula 11:00 – 16:00 Naselje BORČA: PUT ZA OVČU: 57A, Naselje GLOGONJSKI RIT: Glogonjski rit: 2-28,32-62,1-19,23-39,43-47,51-61, Naselje PADINSKA SKELA: GLOGONJSKI RIT: 10B

Palilula 09:00 – 14:00 Naselje BORČA: ZRENJANINSKI PUT: 1BB, Naselje DUNAVAC: DUNAVAC: 22-22B,30B,36,44,82,11,21A, Naselje Krnjača: ZRENJANINSKI PUT: 0,8A,22A,26-28,1BB,23-27,31

Voždovac 08:30 – 14:30 Naselje RIPANJ: PUT ZA ŽUTI BREG: 6-10,24-28A,34-36,50,13A,17,23,31-37,45-55,61-63,69-75

Čukarica 09:00 – 15:00 Naselje ŽARKOVO: BRANKA CVETKOVIĆA: 2-6,3-3A,11-13, FRONTOVSKA: 2-12,1-3,7-11, ILIJE ĐURIČIĆA: 2A-2G,26-26A,11-21,27-31, NOVA 2: 20-24A,15-15A, ZORINA: 2-18,1-27

Čukarica 08:00 – 14:00 Naselje ŽARKOVO: BITOLJSKA: 24-68,41-53, BRAĆE VUČKOVIĆ: 34-34A,29, JANKA MIŠIĆA: 2-28,5-19, KOPAONIČKA: 56A, KRSTE SRETENOVIĆA: 2-22G,3-13, LEPOSAVE VUJOŠEVIĆ: 10-22,11-21, MILANA DELIĆA: 2-2A, PALISADSKA: 1D-1Ž, PARTIZANSKE VODE: 1-25, PETEFIJEVA: 2-6B,1-13, PRIMUĆURA ŽARKA: 2-8,12-18,1-29, TRGOVAČKA: 91, ZDRAVKA JOVANOVIĆA: 34-56,39-45

Zemun 08:30 – 13:30 BEŽANIJSKA: 6-12,5-11, DR MILOŠA RADOJČIĆA : 2-14,1, DUBROVAČKA: 12-32,7-21, GLAVNA : 7, GRADSKI PARK: 2-4,1-5,9, GUNDULIĆEVA: 2-6,1-7C, NEMANJINA: 1-9, RABINA ALKALAJA : 2-2A,1-5, ŠTROSMAJEROVA: 2-6,1-9, SVETOSAVSKA : 2-18,22,5-21, VUKOVA: 6, Naselje ZEMUN: AKADEMSKA : 2-14

Zemun 08:00 – 12:00 22 OKTOBRA: 2,1-11, KARAĐORĐEV TRG: 4-6, KARAĐORĐEVA: 1-3

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar