ISKLJUČENJA STRUJE ZA PONEDELJAK, 22. JUL

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA PONEDELJAK, 22. JUL

Stari grad 08:30 – 14:00 CARA LAZARA: 2-4,3, ČUBRINA: 2, GRAČANIČKA: 8-10,14,7-9, IVAN-BEGOVA: 3-5, KNEZA MIHAILA: 53, KNEZA SIME MARKOVIĆA: 5, KRALJA PETRA: 13-15,6-10A,32,5-13,21, RAJIĆEVA: 10-18,22-22, STUDENTSKI TRG: 11-11, UZUN MIRKOVA: 3-5,

Palilula 08:00 – 15:00 Naselje BORČA: BEOĆANSKA: 20A, MIHAILA PETROVIĆA: 6-12R,7-13,25-27, PETKOVAČKA: 2D-4A,8-12,16-18,5-7,13A-15,19,25, VASE POMORIŠCA: 4J,8A,12,18-18A,28,40-44,9A,21-23A,43-51,71-71B,85, ZRENJANINSKI PUT: 150-150T, Naselje BORČA – Guvno: VASE POMORIŠCA: 48-54,64-66,70-84B,29-37A,55,59,63,77, Naselje JABUČKI RIT: JABUČKI RIT: 10B,

ISKLJUČENJA STRUJE ZA UTORAK, 23. JUL

Čukarica 08:30 – 14:00 Naselje ŽARKOVO: DUŠANA VLAJIĆA: 30-30, GRIGORA VITEZA: 8-12,16,1-7, MARINE VELIČKOVIĆ: 7-21, ZMAJEVAČKA: 10,20,24,30-30A,1-3,7-11,15,19-29A,

Čukarica 10:00 – 17:00 Naselje ŽARKOVO: ANTONA AŠKERCA: 1-19V/3, BITOLJSKA: 21-39A, EMILA ZOLE: 6-6, KOPAONIČKA: 16-44,9-11,15A,19-47, STOJANA MATIĆA: 44-48,31-41,

Rakovica 08:00 – 14:00 Naselje RESNIK: ALEKSANDRA VOJINOVIĆA: 6-28, DUŠICE SPASIĆ: 18-18V,26A-28A,23,

Novi Beograd 08:00 – 17:00 SURČINSKA: 21g,27d-27m,247e, VINOGRADSKA: 216-226a,230,240,147A, Naselje NOVI BEOGRAD: MARKA ŠAGALA: 20,

Zemun 08:30 – 12:30 Naselje UGRINOVCI: 6.ISTOČNO-BOSANSKE BRIGADE: 14,22-26A,30-32,36-40,48,54,66,1,21,27,31Ž,41-43,47,51,55-59,65,71-73, MIHAJLA LAZAREVIĆA: 30,47-49, NOVA 17: 2-2A,6,5, NOVA 46: 2-4,10-12,1-7,23, NOVA 47: 2-8,12,1-3, POPA SERGIJA: 6-16,20-22, ŠESTE ISTOČNO-BOSANSKE 3 DEO: 4,3,9,13, ŠESTE ISTOČNO-BOSANSKE 4 DEO: 10,14,11, SLAVKA GOLUBOVIĆA: 36,40,44-46,54-60A,64,68,39-43,55,61-65, VOJAČKA: 12-18,22-52,56-82,9-11,15-51,55-81,85,89,93-97,

Zemun 08:00 – 15:00 ŠILEROVA: 32-36,46-56,31-35,49-59, ZAGORSKA: 11h-11k,

Obrenovac 08:00 – 09:00 Naselje Grabovac: DONJI KRAJ: 8-10,36A,466,480-486,630-630A,634,638A-642,646-650,7-9,471,477,481,485,489,629A-629B,633-643A,661, Naselje OBRENOVAC: SKELA: 414,444, Naselje SKELA: SLAVKA BRKIĆA: 8A,92,77-79, VROVI: 444,443-445,

Obrenovac 09:00 – 10:00 Naselje Grabovac: BRANKOVIĆA KRAJ: 334,335, BRDO: BB,290-298,302-304,332,350-352,362,398,289,295,299-305,333-341,345-349, FILIMONOVIĆA PUT: 326, GORNJI KRAJ: 286, MUZIČKA KOLONIJA: 381, ŠEVARSKA: 0B,28,230A,282B-288,296,320A,342,352A,1BB,279-285E,313,323C,333,343A,347-349B,361,741,1111,

Obrenovac 10:00 – 11:00 Naselje Grabovac: NEŠIĆA POLJICE: 44V, VIDANSKI KRAJ: 64B,87B, Naselje Stubline: TODOROVIĆA KRAJ: 362,

Obrenovac 11:00 – 12:00 Naselje Grabovac: ĐURIĆA KRAJ: 48B, GRABOVAČKI DRUM: 14, GRABOVAČKI KRAJ: 6,5A, NEŠIĆA POLJICE: 74A,65, VIDANSKI KRAJ: 2-6A,10-48B,52-56A,60-86C,126,130A-130G,1A-11,15-15,19-35B,39-69,73-75,83,113C-117C,177C,1111, VITANOVAČKI ŠOR: 0, ŽUTO BRDO: 17, Naselje Stubline: LAZIĆA PUT 1. DEO: 384, MUZIČKA KOLONIJA: 356,360-362,359-363, NADVOŽNJAK: 10, NOVO SELO: 350,355, STUBLINE: 352-352,355,367, TODOROVIĆA KRAJ: 350,360A,364,261-261A,359,363A, ŽUTO BRDO: 1BB,

Obrenovac 13:00 – 14:00 Naselje PIROMAN: SVETOZARA STANOJEVIĆA-PEKA: 13, Naselje Stubline: AUTOBUSKA STANICA: 96,498, DOM: 98,474,504,1B, KOD CRKVE: 472, KOD RADIO STANICE: 103, KOD ZDRAVSTVENE STANICE: 485, KOD ŽELEZNIČKE STANICE: 0,144,202-202B,322-330G,404,440,484-488,492A-492C,496-498,544-544A,1000,57,243,325,373,479A,485-485G,493-499,521A,527-529B,539-539, MUZIČKA KOLONIJA: 420,495C, PANTELIĆA KRAJ: 98G, SELO: 410, SIMEUNOVIĆA KRAJ: 98C, ŠKOLA: 0, STUBLINE: 58,64,76-78,84,88,94,98-104,134,142,208,330,342,400,404-404,420,476,484-486,492,498-500B,532,554-556,590,87,91-93,97-101,191,327,377,425,449,473-477,485,491,497,517,521,529,555-557, VALJEVSKI PUT – CENTAR: 84-84A,90-94A,98-100A,114,480-482B,498-500,1BB,87-89,93A,97-99,103,111,433,473-481A,501,543, VELIKO POLJE: 330A, Naselje Veliko polje: KOD ŽELEZNIČKE STANICE: 326B,330E,342-344C,418,51B,57, STAMENIĆA KRAJ 1. DEO: 322,330B,342B-342G,243A,

Obrenovac 08:00 – 14:00 Naselje MISLOĐIN: BRDO: 93, BRKIN POTOK: 10-16A,5M, ĐORĐEVIĆA PUT: 28,5,9,25, ĐOŠIĆA KRAJ: 5-5M,11A-13,65, KOD T.S: 0,4,170,248,1A,5D,9,87, KOD VOJSKE: 26A,97, MISLOĐINSKA: 0,12-14,18-20,28A-30,1,5-9,15-17,21,25-27A,33,43, OBRENOVAC MARŠALA TITA: 3, OBRENOVAČKI PUT: 2-2B,12,16-18,9, PUT ZA VODOVOD: 13A, SELO: 38, Naselje OBRENOVAC: MILOŠA OBRENOVIĆA: 191, ZABRANSKI PUT: 2,

Obrenovac 12:00 – 13:00 Naselje Stubline: EKONOMIJA: 0,62,458,466B,77,455,461,465,545A,683, HIDROFOR: 450, JADRANSKI KRAJ: 40B,64,448A,47A-47G,55-55A,87, KOD CRKVE: 80,100,538, KOD ŠKOLE: 0,86, NOVO NASELJE: 0, POLJ.KOMBINAT DRAGAN MARKOVIĆ: 0, POLJOPRIVREDNO DOBRO: 77, RADNIČKO NASELJE: 0,458, SADŽAKOVIĆA KRAJ: 58D,456B, SAVIĆA KRAJ: 2B,10-10E,40E,58C-60Z,66A-68D,78B,92-92B,98,432A,7-9,23B-23C,61B-61D,291-291D, SELO: 80A, ŠKOLA: 553, STUBLINE: 2,40-42,54-56,60-62,78A-82,86,118,428,448,454-460,464,468-470,1,39-47,61,79,445-447,451,455-463,499,553, VALJEVSKI PUT – CENTAR: 0,40A,44-46D,52A,58B-60,64G,78C-82A,92G,164,400,452-452,456-456D,462,1A,37C,45-47D,53-55,61,77,291,295A,451-457,491-495A,1111, VETERINARSKA STANICA: 0, ZARIĆA KRAJ: 68A,

Sopot 08:30 – 11:30 Naselje BABE: PARTIZANSKI PUT: 144,164,168A,198, Naselje NEMENIKUĆE: BRANE AKSENTIJEVIĆA: ,6-12,16,24,382-388B,394,400B,406A-408A,510A,3-5,387-387E,393,591A-591C,615, DESPOTA STEVANA LAZAREVIĆA: ,4-8A,12-14,1-3A, DRUGOG JULA: ,2-6,10-14A,20-20A,378-380B,588A,600,3,9A,13-15,31-33, MILOVANA GLIŠIĆA: 10,20-24,36-40,334,440,5-7B,13-15A,19-21B,25, MILOVANA VIDAKOVIĆA: ,44,48-56,64A-66,424D,7-11A,17-19,23-31,375,427A,491C, PARTIZANSKI PUT: 14,30-32,42A-44,52A,56,66-70A,74-78,84,88D-88Z,98,102B,150,242A,320,328,334A,372A-374,378,382B-382C,396B,422-426B,430D-434,442,446A,466-468A,488,492-492A,510C,588-588B,592-596,608,614A,620,25,29A,87,99,103-105,111-115A,119,127A-129,133,145,149,159,163,167-167A,171-171A,183A-187B,195A-195C,243C-245D,281A-281B,293,309-315,329,341-345,355,359,363A,375-375E,383,391-391F,395,401-403,415D,423C-425C,429,437A-441B,447,457,461,469-469A,479,487B-495,499,505-511,515B-519,523-525,529A,545,555,571-571A,609-611, PRVOG MAJA: ,6-18A,28-28A,32-34A,42,184,414-414A,420-420,7,15,21-27,417,421,483A, USTANIČKA: 464,506D,550,19A-21,45,49,55, Naselje ROGAČA: BRVENIČKA: 37A, KOSMAJSKA: 2-10,1-9,13-17,21A-27,31,59A,391, KOSMAJSKI VENAC: 2A,6-16A,20-26,30-32,1-3A,13-19,23-29A,33-35B,43A,55A,59B,63, KOSMAJSKIH PARTIZANA: 33A, MATE JERKOVIĆA: 20, PRVOMAJSKA: 54,

Mladenovac 08:30 – 11:30 Naselje NEMENIKUĆE: PARTIZANSKI PUT: 589B,

Surčin 09:00 – 12:00 Naselje BOLJEVCI: BRAĆE GAVRILOVIĆ: 2-14,1-13, ULICA MIRA: 34-170,176-206,31-197,

Surčin 08:00 – 17:00 Naselje SURČIN: KOLUMBOVA: 33, ŠEKSPIROVA: 2,6, VINOGRADSKA: 24,40,121-157,227, VIŠEGRADSKA: 5,9-11, VOJVOĐANSKA: 494-498,504,508-514B,518A-524g,528,401-403a,407i,415LJ-417d,
Mladenovac 09:00 – 13:00 Aranđelovac,selo Stojnik,naselje Košarne

POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI


Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar