ISKLJUČENJA STRUJE ZA PETAK, 22. MART

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA PETAK, 22. MART

Stari grad 08:30 – 14:00 BUL VOJVODE BOJOVIĆA: BB,BB,24-24,30-34, KALEMEGDAN VELIKI: BB,BB,BB,BB,BB,3, KARAĐORĐEVA: 2-4,2/4,BB,2-4,2/4,2/4,4-10P,1-31, KNEZA SIME MARKOVIĆA: 4-4,3, KOSANČIĆEV VENAC: BB,18-32,5-25,29-31, KRALJA PETRA: 2,1-3, PARISKA: 2,8,1-9, SREBRNIČKA: 3, VELIKE STEPENICE: 2-8,3-5, ZADARSKA: 7

Palilula 11:00 – 16:00 Naselje BORČA: PUT ZA OVČU: 57A, Naselje GLOGONJSKI RIT: Glogonjski rit: 2-28,32-62,1-19,23-39,43-47,51-61, Naselje PADINSKA SKELA: GLOGONJSKI RIT: 10B

Savski venac 09:00 – 10:00 PIVLJANINA BAJA: 15-19,23-23, VELISAVA VULOVIĆA: 22-22B,11

Čukarica 09:00 – 13:00 Naselje ŽARKOVO: ILIJE ĐURIČIĆA: 1-9, RAJKA RUŽIĆA: 50-54, SPASENOVIĆEVA: 6-8A,14-28A,3A-3KPK 2 i 3,7-17

Čukarica 09:00 – 13:00 Naselje ŽELEZNIK: 29 NOVEMBRA: 2,26-28,1,7-17,21-25, ILIJE PRAIZOVIĆA: 8-14,1-11B, NIŠKA: 2-18,3-23, SVETE MILUTINOVIĆA: 86-90,104-110,114-118,122-126,65-79,83-83C

Rakovica 08:30 – 14:00 Naselje RESNIK: 13 OKTOBRA: 12B,24-36,9-13,17-21, GAJSKI PUT: 2-36,1-7

Novi Beograd 08:00 – 12:00 MATIJE VUKOVIĆA: 11, NEDE SPASOJEVIĆ: 18

Novi Beograd 08:00 – 12:00 NEDE SPASOJEVIĆ: 20-22

Zemun 08:00 – 15:00 Naselje UGRINOVCI: BEGEČKA: 30, EPISKOPA SAVE TRLAJIĆA: 38,46-48,54,58,62-64,31-39,49-51,55-69

Obrenovac 09:00 – 14:00 Naselje BALJEVAC: BALJEVAC: 1, DUBROVAČKA: 1B-3B,25A, DUBROVAČKI KRAJ: 1D-3A,25,251D,307A, NEMA NAZIVA ULICE: 25, TRNAVA JARUGA: 15V, VRANIĆ: 2A,16-20,1,11,15A,23-25,307D, Naselje Draževac: ANIŠE: 156A,380,381B, DRAŽEVAC: 212,216,224,230-230A,236-242,252,270,282,290,296-298,378,23A,127,211-215,225,229,239,299,359,381, DUBRAVE: 288B,1Z,25, DUMBIN MLIN: 378-380C,15A, JUGOVIĆA KRAJ: 10,280B,1C,15,253,259, KOD DOMA: 18,15,25,381A, KOD MLINA: 127A,285,379, KOD SPOMENIKA: 235, MIROGONJA: 309, PANTIĆA KRAJ: 4-4A,12,284,288A,292,296A,3,289-291,295-297,307B, PAVLOVIĆA KRAJ: 307B, PUT ZA VRANIĆ: 13-15,223,307B-307G, RANKOVIĆA KRAJ: 222A-224,230A,282,225B-227A,231-233A,249,307-309A,1111, SELO: 288,285, ŠKOLA: 211A, STEPANOVIĆA KRAJ: 218,230,213A-213B,217-219A, STIBLINČEVIĆA KRAJ: 234,240A-240B,209,229-229J, VEVERIČKI KRAJ: 292,380B-382B,297,381C,385C

Obrenovac 10:30 – 16:00 Naselje OBRENOVAC: CARA DUŠANA: 4,15-15A, CRVENOG KRSTA: 9A-13, MARKA MILOVANOVIĆA: 2,6-20A,24-28,34,1-5

Obrenovac 08:30 – 10:30 Naselje OBRENOVAC: BRAĆE GOLUBOVIĆ: 2-12,16-18,1-3,9-11,35, CARA DUŠANA: 2-4,15-17A, CRVENOG KRSTA: 2-8,1-13, FRUŠKOGORSKA: 46-48,29,37-39,65-65G,69,73,79, KOSMAJSKA: 2-12,52,3-17, KRALJA MILANA: 12,23, KUPINAČKA: 17,31A-31B,35,41,47,51,59, MARKA MILOVANOVIĆA: 2,6-28,34,1-5, NEMANJINA: 32-80A,84-84A,88-100E,39,55-69,73-85,89,95-99H,103-111,115-117, SPASOJA STANOJČIĆA: 2-14,1-7, VOJVODE BOJOVIĆA: 2-22,1-27, VOJVODE STEPE: 2-4, ŽRTAVA FAŠISTIČKOG TERORA: 21, Naselje ZVEČKA: ULICA 23: 2-10,14-16

Sopot 08:00 – 14:00 Naselje RALJA: HAJDUK-STANKA: 2-12,9A, JANKA VESELINOVIĆA: 2-4,1-7, JANKA VESELINOVIĆA PRVI DEO: 4, LUGMIROVA: 4-10,22-26,30-34,1,5-7,11,15,23-29,99,105, PIROTSKA: 8,12-14, PUPINOVA: 2-6,3-5, RALJSKA: 2,8,1-1A,9,13-19, RUDNIČKA: 1-3, TRINAESTOG OKTOBRA: 10,26,30A-32,40,80,5,11-15,55A,71-73, Naselje RIPANJ: KRAGUJEVAČKI PUT: 130

POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar