ISKLJUČENJA STRUJE ZA PETAK, 19. APRIL

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA PETAK, 19. APRIL

Zvezdara 09:00 – 14:30 MATICE SRPSKE: 105,109

Palilula 08:30 – 14:00 Naselje VELIKO SELO: BEOGRADSKA: 2-28B,38-66,70,78-86,1,7-37,41-79,83-89,97-113,121-133,141-149, DUNAVSKA: 2,16,24-30,3-13, OMLADINSKA: 4-14,18-34,38-42,1-7,11-21,33,39-57, ŠKOLSKA: 2-14,1A-3,7-21, TESLINA: 30-34,42-84,59-63,67-69,75-97,101-107,111-117,121-125,129-131, VINČANSKA: 2,6-10,16-18,1-13,19-23, VIŠNJIČKA: 2-12,18-26,30-36,1-15,19-31,35,39-47

Palilula 08:00 – 18:00 Naselje BORČA: BENKOVAČKA: 3

Voždovac 08:30 – 13:00 VOJVODE STEPE: 454-456,462-474,471-497, Naselje KUMODRAŽ: GUNJAK: 2,12-20,1-7,13-19B, MAJSKA: 16-24,21-35A, PRAVA: 2A-6,1-7, STARA: 1a

Voždovac 09:00 – 14:00 Naselje RIPANJ: ERSKE ALUGE: 15, KRAGUJEVAČKI PUT: 74-76B,82E,86,96-114, PRVOMAJSKA: 2-2A,6,14-20,7-7A,11-23,29, PUT ZA ALUGE: 4-8,12-22,52,62,70,78B-80,1-7, PUT ZA GRUJIČIĆE: 2A, PUT ZA STUBLOVE: 2-18,22-22A,26-26B,1-11,15-17A, PUT ZA STUBLOVE 2 DEO: 2-2A,6,32,38,46-50,7-9,85,89, PUT ZA STUBLOVE 4 DEO: 2,1-7,11-13, PUT ZA STUBLOVE 5 DEO: 2-2A,12A-14A,20-20,24,28,11,17,21-21B,25A-27B,31-33, PUT ZA STUBLOVE 6.DEO: 4-8,14-18,1, PUT ZA TREŠNJU: 52,78-86,65,79-81, ZBEGOVIŠTE: 2,6-12,16,20,1-11

Voždovac 09:00 – 14:00 MURSKA: 1, USTANIČKA: 63-67G

Čukarica 09:00 – 13:00 Naselje ŽARKOVO: RAJKA RUŽIĆA: 50-54, SPASENOVIĆEVA: 24-26

Zemun 08:30 – 14:30 Naselje ALTINA: AKIRA KUROSAVE : 8,14-16,3, ALEKSANDRA PETROVIĆA : 25, ALEKSANDRA POPOVIĆA : 22,3a,9,15, BORHESOVA : 6-12A,16-18,22-24,28-32,1-3,7-13,17-19A,23-33, EPISKOPA NIKOLAJA : 6,12-18,22-22a,7A-9, JUSTINA POPOVIĆA : 4-6B,12-12V,16-18H,3-13, KORTESAROVA : 2,12-20,1,5,11-11A,15, LJILJANE KRSTIĆ : 2i-2T,8-24,19-21,27-37,41-43, MUSORGSKOG : 4,10-16,20,24,1-1A,7-11,17-21, OSKARA DAVIČA : 8-14,18-36,42-46,5-9,13-29,33-35A, PAVLA VUJISIĆA : 36,40-48,52A,31b,55,61A-65A,69, STOJANA DEČERMIĆA : 10-12A,18A,22A,26-30,7-7V,11-15,21-21A,25-27, UGRINOVAČKI PUT: 65DŽ-65T,71-73Z,77D-77P, VIKTORA STARČIĆA : 2-20,1-23

Grocka 09:00 – 12:00 Naselje BOLEČ: MARŠALA TITA: 118D, MARŠALA TITA 2 PRILAZ: 1, ŠESTE LIČKE DIVIZIJE: 2-10A, SMEDEREVSKI PUT: 2-12,1A-5,11, Naselje RITOPEK: DRUGE KRAJIŠKE BRIGADE: 17B, DVADESETDRUGOG DECEMBRA: 4-6,10,1,7, KARAĐORĐEVA: 2,92-94,98-98C,106A,110-112E,116-118D,124,130,144,282,290,1-7,89B-89G,93-101B,107-109,113,121,127, KRALJA PETRA PRVOG: 8,16-18,24,30,40B,90-92,98,49A-49D,89-99, NIKOLE TESLE: 2,6,1-3,97C, NOVA 4: 2B-4, PROLETERSKA: 156, SMEDEREVSKI PUT: 12B-12J,16,126,1,17,123, STEVANA SINĐELIĆA: 2, SVETOSAVSKA: 4-16,28-30,36-42,1-5A,9-9G,13-15,19-23,27,31

Sopot 08:00 – 15:00 Naselje ĐURINCI: BULIN POTOK: 1, Naselje SOPOT: MILOSAVA VLAJIĆA: 55

Surčin 08:00 – 18:00 MIROSLAVA POPOVIĆA: 4-4a,8,14-16,3-3a,9,23-25, Nikole Kopernika: 8-8a,12-14,7, PUŠKINOVA: 14,3-9, Naselje SURČIN: BENKOVAČKA: 4,10,16,20,1,5,13, BORE STANKOVIĆA: 2-2A,24,9-11,17-19, BUKOVAČKA: 4-6,20-22,5,17-19, DESANKE MAKSIMOVIĆ: 6-8,17-19, DESPOTA STEFANA: 9,13, DIANE BUDISAVLJEVIĆ: 12,18, HAJDUK VELJKOVA: 4,1,17,21, KOLUMBOVA: 33, MILOVANA VIDAKA: 12,18,24,32,3,19-21,29, MIRE TRAILOVIĆ: 14-20,24,28, MOME KAPORA: 20,9,15, NIŠKA: 2-2v,10,3,25, PERIKLOVA: 4,5, PROMINSKA: 6-8,26,30,1,7,13-15,23-25, RADOJA DOMANOVIĆA: 8, SLOVENSKA: 24, SOLUNSKA: 3-7, STERIJINA: 38,44Đ-46J,66, VIŠEGRADSKA: 5,9-11, VOJVOĐANSKA: 494-502,520-522A,385B-389ž,395B-423J,447A-447O/1

POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar