ISKLJUČENJA STRUJE ZA ČETVRTAK, 26. NOVEMBAR

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA ČETVRTAK, 26. NOVEMBAR

Stari grad 08:30 – 14:00 STUDENTSKI TRG: 7,

Stari grad 13:00 – 14:00 BUL. DESPOTA STEFANA: 50-50, ĐURE DANIČIĆA: 10,13-17/, HILANDARSKA: 22-22,26, JELENE ĆETKOVIĆ: 6-10, KOPITAREVA GRADINA: 1-5,

Stari grad 11:30 – 12:30 KONDINA: 2,1-3, KOSOVSKA: 28, MAJKE JEVROSIME: 40-44,41-43,

Stari grad 10:00 – 11:00 KNEZA MIHAILA: 6, KOLARČEVA: BB,2-4,8-8,

Stari grad 08:30 – 09:30 KOLARČEVA: 5-9, PEŠ.PROLAZ ALBANIJA: bb,

Palilula 09:00 – 13:00 Naselje BORČA: BATINJOLSKA: 4,12-14,3,7-13, BOSKA JUGOVICA: 12,18,9-17, DAMJANA JUGOVIĆA: 4-12, GOLUBIĆKA: 4-8,3-7,11, JOVANA ZLATOUSTOG: 48,9, KNINSKOG KOSOVA: 2A,10-16,11-15,19, LJUBOMIRA KLERIĆA: 18-20,24-26,5,9, MARKA CARA: 20-24, RASTKA NEMANJIĆA: 48,54-56,69-69R,

Voždovac 08:30 – 14:00 Naselje BELI POTOK: BULEVAR PATRIJARHA GERMANA: 87-87B,187A-187F,191, GLEĐEVAČKA: 85J,91, Naselje RIPANJ: KRAGUJEVAČKI PUT: 24-28,32,38-42,11-31, Naselje ZUCE: KARAGAČA: bb,

Voždovac 08:30 – 14:30 BUKOVIČKA: 88-88, DANILA BOJOVIĆA: 2-10,14,30-32,1-11,25-31, KAČERSKA: 2,6-12, KALNIČKA: 2-4,1, KOSTOLAČKA: 20,24,32,21-23, KRALJEVAČKA: 86-92,81,85-87, KUMODRAŠKA: 132-148,154-158C,182-182,196-210,121,149,159, LJUBA VUČKOVIĆA: 1-3,1-29, LJUBE ŠERCERA: 3, MILANA RASPOPOVIĆA: 3-7, MILKE GRGUROVE: 12-18,7-11b, MILUNKE SAVIĆ: 2-6,12-16,1-13, NIKŠIĆKA: 24-46,11A,15,19-21,25-41, TOLMINSKA: 4-10,14-16,5, ZLARINSKA: 2-18,52-56,60-62,1A-5A,

Čukarica 08:30 – 14:00 OBRENOVAČKI DRUM: 81-93, Naselje OSTRUŽNICA: SAVSKA: BB,1A-1B,7-11B,

Novi Beograd 10:00 – 11:30 SURČINSKI PUT: 8G,12B,9a-11V,15B-15V,19-23F,103D,291e-291ž,301,305b, Naselje NOVI BEOGRAD: GRNČARSKA: 11, VEZILJSKA: 2,10,3,9-13,

Novi Beograd 08:00 – 09:30 SURČINSKI PUT: 9B-11O,267j, Naselje NOVI BEOGRAD: UNIVERZIJADE: 9V,

Novi Beograd 14:00 – 15:30 SURČINSKI PUT: 55-57,

Zemun 08:30 – 18:00 FILIPA VIŠNJIĆA: 2, KARLOVAČKA: 4-16,1-15, PRIZRENSKA: 22-54,25-39, ZADUŽBINSKA: 3-17,

Grocka 08:30 – 14:00 Naselje VRČIN: CERSKA: 1-15, DANTEOVA: bb,2-4,10,16,3,17-19, KARAGAČKA: BB,2-6,10-22,28-62C,70-92O,96-104,108-110,118-120,124-134C,19-19B,69B, KARAGAČKA DRUGI DEO: 8, KARAGAČKA PRVI DEO: 14-16E,7,19, KRAGUJEVAČKI PUT: 2,160,188,35-35A, OLGE PETROV: 10-12,16,20,5,11-13, PARISKE KOMUNE: 2-2,10-14,18,22-22,122,1-3,7-9,21-25, PETRA DOBRNJCA: 6-10,14-18,80A-80B,1-7,17-21,31, VIDOVDANSKA: 4,26-30,9,17,21-23, VINOGRADSKA: 2-10,1-1,5-9,

Barajevo 09:00 – 14:00 Naselje ŠILJAKOVAC: ŠILJAKOVAC IBARSKI PUT: 0BB, Naselje VRANIĆ: BRATSTVA I JEDINSTVA: 400Đ,458,480B,488A-488H,494,498D-504F,508-514,522-530, DVADESETDEVETOG NOVEMBRA: 6-8,12-20, MILOVANA JELIĆA: 30, SKOJEVSKA: 2-20,1,7-23,401T,

Obrenovac 09:00 – 15:00 Naselje POLJANE: POLJANE: 16,24,32,42,46-48,52-54,60-62,72,17,23,41-43,49,57-67,75,79, POLJANE DONJI KRAJ: 16B,30A,34-36,42A,50-50A,54,68-70,35,53-53A,65A, POLJANE GORNJI KRAJ: 48,60,80,37, SELO: 34,52,45A,59,63,67, Naselje POPOVIĆ: POLJANE DONJI KRAJ: 83,

Mladenovac 09:00 – 13:00 Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): SAVIĆA MLIN: 8,20,24-30,34-48,9,15,19-21,

Mladenovac 11:00 – 15:00 Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): VOJVODE MIŠIĆA: 1,

Surčin 12:00 – 13:30 MIROSLAVA POPOVIĆA: 4-16,3-3B,7A-9,13,23-25, Nikole Kopernika: 8-8a,12-18,7, Naselje SURČIN: BENKOVAČKA: 16,20,13, BORE STANKOVIĆA: 24-28,31,35, BUKOVAČKA: 20-22,17-19, DESANKE MAKSIMOVIĆ: 17-19, LEONARDA DA VINČIJA: 21, MIRE TRAILOVIĆ: 14-20,24,28, MOME KAPORA: 16,20,9-15, PERIKLOVA: 4,5, PROMINSKA: 26,30,23-25,37, RADOJA DOMANOVIĆA: 8, REMBRANTOVA: 10,22-24,5,9,19-19A, STERIJINA: 12,20-22,38,44Đ-46R, VOJVOĐANSKA: 397i,403B-409Š,413DŽ-419g,423J,447A-447O/1,

Surčin 14:00 – 15:30 Naselje SURČIN: DANILA BATE STOJKOVIĆA: 2, MAJKE JUGOVIĆA: 6,12-14,26,32,9,13,17,21,33, VINOGRADSKA: 83D, VOJVOĐANSKA: 387G,412B,418a-420E,424,430,436-444,448-448C,452-454,460-464,468-470a,474-478,482-488A,383,387-399,425a, ŽIVOJINA MIŠIĆA: 10-12,22,11-13,

POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar