ISKLJUČENJA STRUJE ZA ČETVRTAK, 22. OKTOBAR

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA ČETVRTAK, 22. OKTOBAR

Stari grad 09:00 – 12:00 DŽORDŽA VAŠINGTONA: 12,

Vračar 08:30 – 14:00 ALEKSE NENADOVIĆA: 12-16,20,23, NJEGOŠEVA: 20-34A,38-38,19-25,31-31B, PROTE MATEJE: 24-26,18-22,28-32,36-42F/8,11-21,25-39,

Voždovac 08:30 – 14:00 KRALJEVAČKA: 66-74,

Rakovica 08:30 – 14:00 KNEŽEVAČKA: 4-8,14-16C,1-3,7-9, MOME STANOJLOVIĆA: 2-4,10-12,7, Naselje KNEŽEVAC: BOŽE JEREMIĆA: 16-18,23,31, PRVOBORACA: 45-45A,

Zemun 08:30 – 14:00 Naselje SURČIN: DOBANOVAČKI PUT: bb,

Obrenovac 09:00 – 14:00 Naselje UROVCI: KOD RADIO STANICE: 230, ŠABAČKI PUT: 20,70,154-170,174-184,188-190A,196-196A,206,210-212,216A,220,254,332A-334,9B,25,47,53B,115,119-133,143,163-177,183-189,193,197-205F,213,219-223,229E,259A-259B,265,331-335A,345C, Naselje ZVEČKA: BRAĆE LAZIĆA: 6,186,192A-192C,204,208,214A-226B,234,5,49A,131-133B,139,177B-179,217A,225A,229,243,247,253-255,269,273A,283A-285,313,331,343V,1111BB, CILA ISAILOVIĆA: 2-4B,18A,9-11, DRAGA VUKOVIĆA-KORČAGINA: 2,1A-5,9,13, IVANA EGEDUŠEVIĆA: 13V, POSAVSKOG PARTIZANSKOG ODREDA: 16,26,52, ULICA 32: 2-2A,8, ULICA 34: 2-4A,8-10,14,7-11A, ULICA 35: 8,7, ULICA 36: 10A,264,

Sopot 08:30 – 14:00 Naselje SOPOT: KRALJA PETRA PRVOG: 27D,

Mladenovac 08:00 – 14:00 Naselje VLAŠKA: PRESEKE: 6V,18-20,50-54A,13,153-153G, VLAŠKA: 26-32,38-40,44,48-60,86,7A,17,25-31,43-45,49-55,59,

Surčin 08:30 – 17:00 Naselje BEČMEN: DUŠANA SREMČEVIĆA: 2-4,1-5, GLAVNA: BB,130-130,252-258,262,268,272,278-280,300,348,352,378,384,400-402,406,412,416-418,436,448,159-161A, PETRA DOBRENA: 62,188,452,151-153,181, Naselje PETROVČIĆ: BRAĆE LJUBINKOVIĆ: 2-8,12-48,52-64,68-74,78-82,86-110,146,150,162,1-17,21-75,85-105,109-111,115-117A, BRANKA ĆOPIĆA: 2-4,8,14,1-13, BRANKA PEŠIĆA: 2-24,30-38,1-7,13,19-23,27,31-31Đ, ĆIRINO SOKAČE: 2-4, DEČANSKA: 2,8-28,1-3,7-23, DUŠANA VUKASOVIĆA: 2-76,80-96,100,104-106,112,1-13,17-81,93, DVADESETČETVRTOG MARTA: 4-6,10A-12,22G,13,25-29, GAVRILOVIĆEVA: 2-4,10-12,18,1-25, JOVANOVIĆEVA: 6,26,5-13,21,25-27,37,41, KRČEDINSKA: 4A-6,10,14-22,28-40,46,9-11,19, MIROSLAVA ČOBANOVIĆA UČE: 4,8,12,31Đ, OMLADINSKIH BRIGADA: 2-4,8,12,30,82,86-90,5-7,13,17,23,27A,41,47-47D,55B-57E,67-69, PETRA KOČIĆA: 6,1-3,7,11, POLJSKA: 2-4,12-14,18,26,40-46,54-60, PROGARSKA: 2-4,12-22,9, TOLINAČKA: 14,18-36,1-7,11-25,29-53,57, VLADE NEDELJKOVIĆA: 2-4,20, VUKA ISAKOVIĆA: 4,8-10,16,20,24-26,36,42, ZMAJ OGNJENOG VUKA: 2-6,10,16,20-28,1,7-23,27-29,33,

Surčin 08:30 – 14:00 Naselje DOBANOVCI: MARŠALA TITA: 237, Naselje SURČIN: MITE BINJIŠA: 7, ŽELEZNIČKA: 70,74,78-78G,82đ-84,90,67,71-77,81-89A,99,105-109,

Stari grad 09:00 – 12:00 Gundulićev Venac 41.

Voždovac 09:00 – 12:00 Kruševačka 2.

POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar