ISKLJUČENJA STRUJE ZA ČETVRTAK, 19.10.

0

Stari grad 09:00 – 15:00 – SKADARSKA: 32,17-19,23,

Zvezdara 09:00 – 15:00 – DR Z ILIĆ OBRADOVIĆ: 4-10,3-11, GLASINAČKA: 10-12, KORENIČKA: 13-21, USTANIČKA: 182, BUL KRALJ.ALEKSANDRA: 598-632,515-539, Naselje M.MOKRI LUG: 29 NOVEMBRA: 2-14A,1,5-7,11-13A, NILSA BORA: 8, PARTIZANSKA: 2-12,1-17B,

Voždovac 08:30 – 14:30 – Naselje RIPANJ: AVALSKA: 50-56,80A,94,98,65A,87-91,95-103, KRUŽNI PUT: 24,28,25,29-35, PLANAČKI POTOK: 8-10,7-9A,

Čukarica 08:00 – 15:00 – Naselje VELIKA MOŠTANICA: PRVOG MAJA: 152-160,109,155, PRVOG MAJA 12 DEO: 4A-8,12,16A-18A,24-26,5-7,15,21,25,29-33,39-41,

Čukarica 09:00 – 15:00 – Naselje RUŠANJ: OSLOBOĐENJA: 2-2R,6,1G,

Čukarica 08:00 – 16:00 – БОРЕ МАРКОВИЋА: 2А, КНЕЗА ВИШЕСЛАВА: 1, МИРОСАВЉЕВА: 2-8,1-3,9-15, НОДИЛОВА: 2-4,8-12,3,11-19, ПАШТРОВИЋЕВА: 47-47, ПОЖЕШКА: 8-32,31-35, ВЛАДИМИРА РАДОВАНОВИЋА: 2-4,8-10,1А, ЗРМАЊСКА: 14-20,27-35,43-43,

Novi Beograd 09:00 – 12:00 – VOJVOĐANSKA: 15,

Zemun 12:30 – 16:30 – Naselje ZEMUN POLJE: BERTRANDA RASELA: 15-19,31-41, MARTINA LUTERA KINGA: 10-18, SERGEJA JESENJINA: 2-16,1-7, TOMICE POPOVIĆA: 52-66,39-45,

Zemun 08:00 – 12:00 – Naselje ZEMUN POLJE: FRANJE KRČA: 66-74A,106-124,51-83, MARKA MILANOVIĆA: 2-8,1-7, MIHAJLA PUPINA: 2-8,

Zemun 08:00 – 12:00 – ALEKSINAČKIH RUDARA : 2-8, BULEVAR NIKOLE TESLE : 30-42,

Barajevo 09:00 – 13:00 – Naselje ŠILJAKOVAC: DUŠANA JEREMIĆA: 24, Naselje VELIKI BORAK: KOSMAJSKA: 9A,15,19,27, MILISAVA ČAMDŽIJE: 2-32,36-44,3-13,17A-25, SIME MARKOVIĆA: 50,54A-76,80-88A,92-110,324A,51-75,79-87A,321-325, VASE ČARAPIĆA: 2-2A,1,5-7, VLADIMIRA ČAMDŽIĆA-VAVE: 2,6-14,1-9,

Barajevo 08:00 – 15:00 – Naselje MELJAK: DVADESETOG OKTOBRA: 4-8,1A, IBARSKI PUT: 0-32,42A,52-62B,110,1-15,19-27A, LOLE RIBARA: 2-8,12-16,20-26,54A, MARŠALA TITA: 2-6A, MILOVANA TODOROVIĆA: 1-3, MOŠE PIJADE: 6-8,12-18,1-1A,5-5A,11-13,31A, PRVOG MAJA: 12A, SEDMOG JULA: 2-4,8-10,14G,18-26,1-19, STANOJA TODOROVIĆA: 0-4B,8,

Sopot 09:00 – 12:00 – Naselje SOPOT: DRAGOMIRA VELIKIĆA: 25, VASE ČARAPIĆA: 4A,8A-10B,14-18,30,80A,1-3A,

Mladenovac 09:00 – 16:00 – Naselje KORAĆICA: ĐISAROVAC: 6, DRAGE VOJINOVIĆA: 2-8,12-28,32,1,25-27, DRAGICE KUZMIĆ: 5-13, DRAGOLJUBA IVKOVIĆA-DŽUNA: 6,12-14,1A-7, KORAĆICA: 132,1-1B, KOSMAJSKI PUT: 116B,122,128-130,148A-150,154,158,63,67,79,85,89, NOVA 20: 2A,1, ŽIVADINA DAVIDOVIĆA-DŽULA: 8,

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar