ISKLJUČENJA STRUJE ZA ČETVRTAK, 16. MAJ

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA ČETVRTAK, 16. MAJ 

Stari grad 08:30 – 14:00 CARA DUŠANA: 36-42,46,17-17,23-37, DUBROVAČKA: 2-4,1-3, GOSPODAR-JOVANOVA: 27-27F/8, KRALJA PETRA: 74-82,91, SKENDER-BEGOVA: 4-8,13-17, STRAHINJIĆA BANA: 34-36,31-33A,39, VIŠNJIĆEVA: 14-16,21

Palilula 09:00 – 14:00 Naselje BORČA: ANTIOHIJSKA: 2,6,12,22-24D,52A,15, ATOVI NOVA 13: 2G,8A,14-18I,22,30-30V,58A, ATOVI NOVA 1013: 6,18,7-9, BELOSTENSKA: 10,16,24,28-30,3,7-13,17-23,27-31, EPIDAURUSKA: 9, FOKIDSKA: 7, MILETSKA: 246, MIRGORODSKA: 84-86,90-92,96,100-104B,110A,73,79-81,89,105V, PUT ZA OVČU: 24B-24K,44A,48D-48J, SLATINA NOVA 1013: 8-10,16,7, SPARTANSKA: 2-6,10,16-20,3,7A,11,17,75, TROJANSKA: 5, VOLOSKA: 6,12-14,5,9-11G, Naselje KORAĆICA: LJUBE DABIĆA: 9, Naselje OVČA: RATAČKA: 24A-28,32-40A,46-52,19A

Voždovac 08:30 – 14:00 GENERALA ŠTEFANIKA: 8-16, VOJVODE STEPE: 411D-411Ž

Voždovac 09:00 – 14:00 Naselje ZUCE: NOVA 1: 32-36A,40-48,54-56,60-86,90-94,98-100,110-114A,118-120,124-128,136B-146A,21-39,43-45A,49-51,55-57,61-75, NOVA 2: 2-4,10-14,20-24A,30-30B,1-5,9-13,19-21A,51, NOVA 3: 1-5,9-11, NOVA 4: 2-8,14-16,20-26,34-40,1-1A,23-29,39-45,49-57, NOVA 5: 2-8,1B-9A,15, NOVA 7: 2-2A,14A-18,26-28,32,36-38,42-44,1-1V,5-5A,11-15,21-23,29-31A

Voždovac 09:00 – 16:00 Naselje PINOSAVA: NOVA 3: 152A, NOVA 9: 2-28,32,1-13,17-33

Čukarica 08:30 – 14:00 Naselje ŽARKOVO: JURICE RIBARA: 2,1-11, KATARINE BOGDANOVIĆ: 4-14,18-24,5-17,21-23

Zemun 08:00 – 15:00 Naselje UGRINOVCI: PROTE JEFTIMIJA IVANOVIĆA: 2-10

Grocka 09:00 – 12:00 Naselje VRČIN: 17.JANUARA 2.DEO: 3-5, BARSKA: 2,1-5,11, BEOGRADSKA: 2-12A,16,20-32A,36-46,50-52A,76,1-13,17-21,25, BRĐANSKA: 2, BULEVAR REVOLUCIJE: BB,,2-6,10,14,18-24,28-48,58,64-66,90-98,102-106,110-120A,124-134A,138A,142,148-148A,152-154,160,168,186A,1-1A,5,9-29,33-39B,43-45,49-55D,59-73A,77,81,85,89,97-99,111-111E,119,125-125A, GROČANSKA: ,BB,2-12A,1-7, IVE LOLE RIBARA: 46,51-51A, JUG BOGDANOVA: 2,1-5, KALEMARSKA: 2-4,8-8B,16A-18,1-9,13-13A,35, KALEMARSKA 7.DEO: 160A, KIKINA: ,BB,2-16,20-22,28B-32,36A,46A,56-58,78,82,116,120-122,1-35,61, KIKINA PRVI DEO: 2A,6-10,7,11A-11C,15A-17, MILENTIJA POPOVIĆA: 10-12,1,7, MILKE PROTIĆ: 2-6,3, MILUTINA MILANKOVIĆA: 2-2A,20-22,36-38,44,50,5, MOŠE PIJADE: ,BB,2-18,1-23B,27-37, NASIP NASELJE: 2-10,1-9, PRVOG MAJA: 2-16,20-36,40-56,66,1-17A,21-31,35,41-41,53-55,59-61, RADNIČKA: 12-20,13-15,23,101, SAMARSKA: 2-22,1-11A,15, SEDAMNAESTOG JANUARA: 2-34,38,42-44,1-13,17-29, SVETOG SAVE: 12E,18-22,3A,35, TOPLIČKA: 2-6,1-3,9,15-17,21, TREBINJSKA: 2-4, VELJKA VLAHOVIĆA: 2,5-7, VIŠEGRADSKA: 18,22,1-7, VOĆARSKA: 2-8,1

Barajevo 09:00 – 14:30 Naselje BAĆEVAC: BRATSTVA I JEDINSTVA: 1-13, VLADISAVA NIKOLIĆA: 2, Naselje MELJAK: IBARSKI PUT: 92-100,104-112,116-128,121A-123A,319B, Naselje VRANIĆ: KOSMAJSKIH PARTIZANA: 141

Obrenovac 09:00 – 14:00 Naselje OBRENOVAC: ALEKSANDRA-ACE SIMOVIĆA: 152A,173, ŽRTAVA FAŠISTIČKOG TERORA: 0BB-8,12,16,22-26B,30-34,40A,198B,1,7-11,15,19-37,41-49Ž,59,121,129, Naselje ZABREŽJE: ALEKSANDRA-ACE SIMOVIĆA: 138-154,167-171,175-179,205,209, DOSITEJEVA: 2-10,14-42,48-50,68,1-21A,25,67, PROTE MATEJE NENADOVIĆA: 198A-200V,25A,95, RADNIČKA: 2,6-18,1A-11, ZABREŠKIH PARTIZANA: 2-8,12-14,18-20,24,28-32,42,3-5,9,15-37,45-49,79D

Obrenovac 08:00 – 14:00 Naselje ZVEČKA: BOŽIDARA MARINKOVIĆA: 3, DONJI KRAJ: 86A, DRAGA VUKOVIĆA-KORČAGINA: 48,52-54,58,62,66,72,80-82,86,90,96-104,108,114-116A,120,124,1,55,63-65,75,79-85,97-97,101,105,109-113,117-123B,127,137-155,159-173,193, DRAGANA GRADINCA: 2,10,14A-14V,18-18G,22,7A,11A,15,19, PAVLOVIĆA KRAJ: 10,14,20,1A-5,11, PAVLOVIĆA KRAJ 1. DEO: 2,8,12,1-3, ZASEKA: 54,97C,125,167

Mladenovac 09:00 – 13:00 Naselje PRUŽATOVAC: PRUŽATOVAČKA: 235A-237A, Naselje VELIKA IVANČA: BRAĆE JANKOVIĆ: 4,3,11, MAJDANSKA: 13, MARTOVSKA: 18,24,19,23-25, MILATOVIČKA: 45, OBRŠINSKA: 2,10,5, VELIKA IVANČA: ,146,154,182,194A,202,1,7,141A,153A-155,181,231A,235B-235C

POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar