ISKLJUČENJA STRUJE ZA ČETVRTAK, 12. DECEMBAR

0

ISKLJUČENJA STRUJE ZA ČETVRTAK, 12. DECEMBAR

Stari grad 09:00 – 13:00 BUL VOJVODE BOJOVIĆA: BB,BB, DUNAVSKI KEJ: BB, TADEUŠA KOŠĆUŠKA: 63A,

Stari grad 08:30 – 14:00 KARAĐORĐEVA: 13-15,27-31,

Zvezdara 09:00 – 16:00 Naselje M.MOKRI LUG: BEOGRADSKA: 1A-3V,11,15-21, PARTIZANSKA: 51A-53A,61-63, SRETENA VUKOSAVLJEVIĆA: 8-14,1A-1V, Naselje V.MOKRI LUG: NIKOLE GRULOVIĆA: 72-90,100,53,69A-71Đ,77,

Zvezdara 08:30 – 14:00 BILCE: 2-28B,1-7,45, BULJUBAŠINA VODA: 2,6-12,1-5, DOLINSKA: 2-12,1-5, URVINSKA: 2,1-7, Naselje V.MOKRI LUG: CVETANOVA ĆUPRIJA: 44,48-92,96-108,147-189, FELIKSA KANICA: 2-12,1-17, LADNO BRDO: 27B-27C, MITKOV KLADENAC: 2-22,1-25,29-31C, NIKOLE GRULOVIĆA: 4-8A,1D-9,23-25, POTOČKA: 2-14,1A-19, STARI VINOGRADI: 18A-32,38,42-42B,46-54A,13-15,21-43A,47-63,71-71A,81,

Zvezdara 09:00 – 14:30 Naselje MIRIJEVO: ŠEJKINA: 66A,51,

Palilula 09:00 – 15:00 Naselje BORČA: ZRENJANINSKI PUT: 1BB, Naselje DUNAVAC: DUNAVAC: BB,BB,2-8,16-26,30B,36,44,82,1-11,15-25,31, Naselje Krnjača: ZRENJANINSKI PUT: 0,8A,22A,26-28,1BB,23,27,31, Naselje PRELIV: PRELIV – SELO: 34A-38A,42-44,48A-54,64-66A,88-90A,106-108,142,37,43,65-69A,83,87,105-105A,119-123,153,

Čukarica 09:00 – 15:00 POŽEŠKA: 117-119,

Rakovica 08:30 – 13:00 SLAVOLJUBA VUKSANOVIĆA: 7-9, VELIZARA STANKOVIĆA: 10-10A,

Zemun 08:30 – 10:30 FILIPA VIŠNJIĆA: 2, KARLOVAČKA: 4-16,1-15, PRIZRENSKA: 22-54,25-39, ZADUŽBINSKA: 3-17,

Zemun 09:00 – 14:00 Naselje ALTINA: ALEKSANDRA POPOVIĆA : 4,12-18,1,5-7A, PAVLA VUJISIĆA : 6A,10A,5,11-13,17, TAŠKA NAČIĆA : 10a,5G-5V, Naselje ALTINA.: MIROSLAVA ANTIĆA : 12,

Grocka 09:00 – 16:00 Naselje KALUĐERICA: 1 MAJA: 36-74,7-11,27, AVALSKA: 2-6C,1-15,19-31,35-45, BEOGRADSKA: 4-20, BILEĆKA: 2-22A,26,30-46,1-51, BRANKA ĆOPIĆA: 4-18,1-17, DEČANSKA: 1-11, ĐURE ĐAKOVIĆA: BB,2-16,1-9,13-21B, DŽONA KENEDIJA: 2-18,1-15, GAVRILA PRINCIPA: 2-8,1-11a, IZVORSKA: 2-26,36,56,1-13,47-55A, JASTREBAČKA: 2-6,10,1-5, KAJMAKČALANSKA: 2-14,1-11, KLENAK: 2-20,1-11, KOSMAJSKA: 2-6,1-11, LOVĆENSKA: 2-18,1-17A, MAJEVIČKA: 2-4,8-16, MAKSIMA GORKOG: 2-10, PARTIZANSKA: 2-10,14-18,1-11,15-17, RADOJKE LAKIĆ: 41-43,47, RIBNIČKA: 2-20,1-35B, RIBNIČKA 1 LEVI PRILAZ: 2-8A,12-26,5-9, RODOLJUBA ČOLAKOVIĆA: 2-22,26-32,36,1A-17,29-37, SIME POGAČAREVIĆA: 2-32,1-23E, STARCA VUJADINA: 2-12,1-3, SUTJESKA: 2-10,1,5-11, VASE ČARAPIĆA: 2-4,1-7, VIŠNJIĆEVA: 40,44,39A-43, VLADIMIRA ROLOVIĆA: 28-54,21-33,37-39G, VOJVODE PUTNIKA: 2-12,1, ŽELJKA MILIVOJEVIĆA: 14-48,37-37V,45-45Z,59B, ŽIVKA DAVIDOVIĆA: 2-12,1-15,

Barajevo 09:00 – 15:00 Naselje VELIKI BORAK: ČEDOMIRA NINKOVIĆA: 2-12,1-11, KARAĐORĐEVA: 0,6,10-14A,20-28,1-43C,47-61, KOSMAJSKA: 2,48-50A,54-56,60,1,15,19,27-31,37A-43,49-51A, KOSTADINA BOGDANOVIĆA: 2-20,24,28,1-11,15-27,35-41,47-49,53, MILIĆA MARJANČEVIĆA: 2-10,1-7, MILISAVA BOGDANOVIĆA: 0,4A-14,1-27A,31-35,41B-51, MILISAVA ČAMDŽIJE: 0,38-46,52,58A,62,23-25,33A-33B,41A,45-49A, MILIVOJA KOSANIĆA: 2-4,8-26,1-27,31-43A, MILORADA PLAMENIĆA: 0BB-6,10-16,3,9, MILORADA POPOVIĆA: 2-4A,1,5-17, NIKOLE MINIĆA: 4-6A,1,5-19,23-29A, OBRADA MILOVANOVIĆA: 2A-4,8-18,22A-32,1-11, ŠESTE LIČKE DIVIZIJE: 0-2,6-28B,32-46A,52,1-7,11-15A,19-59,63-69A,73-75,79-99,105-107,113-117, SIME MARKOVIĆA: 0-24,28,1-25, SKOJEVSKA: 2-12,1A-3,7, SOLUNSKA: 2-4,8-14,1-7, SREĆKOVAČKA: 2A-22,1-9A,13-15, ŠUMADIJSKA: 2-26,30A-38,42,1-3, TRG PALIH BORACA: 2-10,14-18,1-3A, VOJVOĐANSKE BRIGADE: 2-6A,1-3,

Obrenovac 09:00 – 14:00 Naselje OBRENOVAC: KOŽARSKA: 2-10,14-16,20-22,1-3, VOJVODE MIŠIĆA: 2A-2E,26-30,34,15,35, ZIDARSKA: 9,

Mladenovac 08:30 – 12:30 IVE ANDRIĆA: 1, Naselje MALA VRBICA: MALA VRBICA: , Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): CIGE MILENKOVIĆA: 2-4, KARAĐORĐEVA: 91,121-125,129,133-141,147-151,157-159,163,167,175-177,181,189-191,203,239-241, MICE PEREZANOVIĆ: 5, STERIJINA: 2-10,14-16,1,7-9, Naselje RAJKOVAC: RAJKOVAC: ,

POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI


Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar