ISKLJUČENJA STRUJE ZA UTORAK, 13.02.

0

Zvezdara 09:00 – 16:00 Naselje M.MOKRI LUG: PARTIZANSKA: 51A-53A,61-63, Naselje V.MOKRI LUG: NIKOLE GRULOVIĆA: 72-90,100,53,69A-71Đ,77

Palilula 08:00 – 12:00 SLANAČKI PUT: 80-80, STOJANA STOLETA ARANĐELOVIĆA: 2-20

Voždovac 09:00 – 16:00 Naselje BELI POTOK: AVALSKA: 56-74A, BULEVAR PATRIJARHA GERMANA: 92-94,41,53-61A,65-75,159-161, DRAGIŠE VITOŠEVIĆA: 2-4A,1-1C, Naselje PINOSAVA: BULEVAR PATRIJARHA GERMANA: 2-4V

Čukarica 09:00 – 15:00 Naselje MAKIŠ: BORE STANKOVIĆA: BB,1-15Ž,19-21

Čukarica 09:00 – 16:00 Naselje ŽARKOVO: ILIJE ĐURIČIĆA: 23, PORUČNIKA SPASIĆA I MAŠERE: 2-8

Čukarica 11:00 – 14:00 Naselje VELIKA MOŠTANICA: PRVOG MAJA 12 DEO: 4A-8,12,16A-18A,24-26,5-7,15,21,25,29-33,39-41

Čukarica 08:30 – 14:30 LJUBICE IVOŠEVIĆ-DIMITROV: 44-56,47-69, Naselje ŽARKOVO: JABLANIČKA: 98-104, MOJKOVAČKA: 36-62, PRIŠTINSKA: 60-70,51-61, SANDŽAČKA: 48-58,39-49, ŠAVNIČKA: 58-58A

Rakovica 09:00 – 18:00 KNEŽEVAČKA: 22A,21B-23, MOME STANOJLOVIĆA: 11-15

Novi Beograd 09:00 – 13:00 SURČINSKI PUT: 55-57

Zemun 10:00 – 11:00 Naselje UGRINOVCI: KRIVAJSKA: 36,68B

Zemun 08:30 – 17:00 BANIJSKA: 72-94,61-81, KARLOVAČKA: 42-50,29A, SREMSKA: 6-12A,18A-24,28-32,1-7V/2,11-13A,17-43A, UGRINOVAČKA: 136-148,154A-156A,147-169

Grocka 09:00 – 15:00 Naselje KALUĐERICA: IGNJATA GIGE: 2-26,1-11A,15-17,21, KRAGUJEVAČKIH ĐAKA: 10,1-9, MILOJA PAVLOVIĆA: 2-10,1-13, UČITELJSKA: 2-10,1-3, VOJVODE STEPE STEPANOVIĆA: 50-50A

Barajevo 11:00 – 14:00 Naselje MELJAK: IBARSKI PUT: 0-32,42A,110,1-15,19-27A, LOLE RIBARA: 2-8,12-16,20-26,54A, MOŠE PIJADE: 6-8,12-18,1-1A,5-5A,11-13,31A, PRVOG MAJA: 12A, STANOJA TODOROVIĆA: 0-4B,8

Barajevo 09:00 – 13:00 Naselje ŠILJAKOVAC: DUŠANA JEREMIĆA: 24-30, Naselje VELIKI BORAK: ČEDOMIRA NIKOLIĆA-GAJINA: 1-3,7,11,339A, ČEDOMIRA NINKOVIĆA: 2-12,1-11, KARAĐORĐEVA: 0,6,10-14A,20-28,1-43C,47-61, KOSMAJSKA: 2,48-50A,54-56,60,1,9A,15,19,27-31,37A-43,49-51A, KOSTADINA BOGDANOVIĆA: 2-20,24,28,1-11,15-27,35-41,47-49,53, MILIĆA MARJANČEVIĆA: 2-10,1-7, MILISAVA BOGDANOVIĆA: 0,4A-14,1-27A,31-35,41B-51, MILISAVA ČAMDŽIJE: 0-32,36-46,52,58A,62,3-13,17A-25,33A-33B,41A,45-49A, MILIVOJA KOSANIĆA: 2-4,8-26,1-27,31-43A, MILORADA PLAMENIĆA: 0BB-6,10-16,3,9, MILORADA POPOVIĆA: 2-4A,1,5-17, NIKOLE MINIĆA: 4-6A,1,5-19,23-29A, OBRADA MILOVANOVIĆA: 2A-4,8-18,22A-32,1-11, ŠESTE LIČKE DIVIZIJE: 0-2,6-28B,32-46A,52,1-7,11-15A,19-59,63-69A,73-75,79-99,105-107,113-117, SIME MARKOVIĆA: 0-24,28-46,50,54A-76,80-88A,92-110,324A,1-41A,45-75,79-87A,321-325, SKOJEVSKA: 2-12,1A-7, SOLUNSKA: 2-4,8-14,1-7, SREĆKOVAČKA: 2A-22,1-9A,13-15, ŠUMADIJSKA: 2-26,30A-38,42,1-3, TRG PALIH BORACA: 2-10,14-18,1-3A, VASE ČARAPIĆA: 2-2A,1,5-7, VLADIMIRA ČAMDŽIĆA-VAVE: 2,6-14,1-9, VOJVOĐANSKE BRIGADE: 2-6A,1-3

Obrenovac 09:00 – 14:00 Naselje BALJEVAC: MIJATOVIĆA KRAJ: 2-26,30A,36,40-44A,50B,56,62,66-68,78-80,1-27G,53-55,61-63,69,77-81, MIJATOVIĆA KRAJ 2.DEO: 6B,38A-40A,44A,50-50A,64-66A,39,59

Obrenovac 11:00 – 14:00 Naselje ZVEČKA: BRAĆE JOKSIĆA: 50,56-58A,62-90,94-100,106-108,114-116,124-126,1000,25B,69B-75A,79,83-103,109-115,119, DRAGA VUKOVIĆA-KORČAGINA: 248, LUG: 2-2A,6,10-16,20-22,1-3,7-11,15-17,21-27,61, SOLUNSKOG FRONTA: 12-12C,18B-22,26A,1,7-9,13,17,21-27, STARA PRUGA: 25,31, ULICA 11: 17, ULICA 12: 2-6,1,5-7, ULICA 13: 0BB,6,16A-18A,26, ŽIVE BORJANOVIĆA: 26A-34A,40-42G,46-50Ž,33-35,39-43,47-55A,59,63-65,69-73,77-81,95

Obrenovac 08:00 – 11:00 Naselje OBRENOVAC: CARA LAZARA: 66A,74,78-104A, ČETVRTOG APRILA 1 DEO: 3, ĐAČKOG BATALJONA: BB,88,83, FILIPOVIĆA KRAJ: 2-10A, OMLADINSKA: 1A, POSAVSKIH NORVEŽANA: 86-96,102,106-146,9-13A, Naselje ZVEČKA: BRAĆE JOKSIĆA: 2-26,1-3,7-9,13-27A,33,39-41, FILIPOVIĆA KRAJ: 23-25, JEREMIJIN ZABRAN: 2-8,12-20,26-26B,9, MOMČILA KALAJDŽIĆA-MUJE: 4,8-10,16,1-1D,11A-11B, SLOBODANA TANKOSIĆA: 10-12,16A,20,24-24A,28-32,36,42,5A-5E,13, ŽIVE BORJANOVIĆA: 2-4,10-16,1-9

Obrenovac 08:00 – 16:00 Naselje KONATICE: GORNJI KRAJ: 122A

Obrenovac 11:00 – 15:00 Naselje BALJEVAC: TRNAVA JARUGA: 15V, VRANIĆ: 2A,16-20,11,15A,23-25,307D, Naselje Draževac: DRAŽEVAC: 230-230A,236-242,23A,213,239,359, KOD SPOMENIKA: 235, PANTIĆA KRAJ: 4-4A,12,284,288A,292,296A,3,289-291,295-297,307B, PAVLOVIĆA KRAJ: 307B, PUT ZA VRANIĆ: 13-15,307B-307G, RANKOVIĆA KRAJ: 230A,231-233A,307-307F, SELO: 288, ŠKOLA: 211A, STIBLINČEVIĆA KRAJ: 234, VEVERIČKI KRAJ: 292,380B-382B,297,381C,385C

Mladenovac 09:00 – 14:00 Naselje MARKOVAC: CRKVINJAČKA: 7, DR SNEŽANE DRAGOVIĆ: 52,15,41,49-51, MARKOVAC: 84A,104,85A,97,107

Surčin 09:00 – 13:00 Naselje SURČIN: VOJVOĐANSKA: 438,442,448,452-454,460-464,468-470a,474-478,482-484C,488A, ŽIVOJINA MIŠIĆA: 12,22

Surčin 08:00 – 15:30 Naselje DOBANOVCI: BRANKA RADIČEVIĆA: 26A-30,31-33,37-45,49-51, FRUŠKOGORSKA: 31, SLOVAČKA: 2-18,22-40A,44,48-56,60-72,82-108,112-124,5,9,21-25,29-35A,43,47,53,59,63,95-103,109-113,117-119,123-127, SVETOGORSKA: 6-10,14-18,22-26,30,1-9,13-15, UGRINOVAČKA: 28-70,74-106,27-35,39-103, ŽARKA JELIĆA: 2-32,36-36A,1-27, ŽITNA: 20,23-25,35

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar