ISKLJUČENJA STRUJE ZA PONEDELJAK, 16. APRIL

0

Vračar 08:30 – 14:00 DESANKE MAKSIMOVIĆ: 2A,6-10,3-11,17-21, KRALJA MILUTINA: 2-4,3-5A,9-9,13-17,21, KRUNSKA: 16,20-22,28-28,32-40,29-35A, SVETOZARA MARKOVIĆA: 14-26A,19A-27

Zvezdara 12:00 – 17:00 BRANKA ŠLJIVIĆA: 1, DIMITRIJA NEŠIĆA: 1-17, IGNJATA STANIMIROVIĆ: 2-12,1-11,15-15A, JORJA TADIĆA: 2-8,1-11, JOVANA BERIĆA: 6,1-3,7a-7b, Naselje V.M.LUG: ĐENOVIČKA: 2-22,1,5-9A,13,17-19A, GRBALJSKA: 2-6,10,14-16,1A,19,25, KRIVOŠIJSKA: 2-6,12-14,18-22,1A-21, LUŠTIČKA: 2-14A,1-3, MORINJSKA: 2-6,1-7, Naselje V.MOKRI LUG: JOVANA GLIGORIJEVIĆA: 2-4a,10-14,1-15, MIODRAGA IBROVCA: 12-14B,20-22B,26-28,17,21, PAVLA POPOVIĆA: 14A-20,26-28,34-36,7-11A,15A-19B,23-35A,41-43, RADOSLAVA BOKŠIĆA: 2-8,12,16-18,26B,3-11V,15-15A,19, RASTISLAVA MARIĆA: 2-6,10-12, SAVE JOVŠIĆA: 9-9Ž, SERGIJA NIKOLIĆA: 4,8-12,11-11J, STANOJA STEFANOVIĆA: 2-20A,1-25, SVETOZARA RADOJČIĆA: 52A-56B,60-64, SVETOZARA ZORIĆA: 8,18,24-26,30-44A,52B,70,1-3A,7-17,21-31,35A,39-41,45, VESELINA ČAJKANOVIĆA: 2-8,12-20,24-28D,32-42B,64,70-74,1-15G,19-29V,39-43V, VLADIMIRA PETKOVIĆA: 2-16,1-17, VUKA MARINKOVIĆA: 2,6-8,1-11,

Palilula 13:00 – 16:00 Naselje BORČA: MILUT.BORISAVLJEVIĆA: 33, NEBOJŠE POPOVIĆA: 6-6, PRELIVAČKA: 64G

Palilula 09:00 – 16:00 Naselje BORČA: BRATSTVA I JEDINSTVA: 32-46,56,77-83,87-93A,97-99, DVANAESTOG OKTOBRA: 3-5, KOMBINATOVA: 48-54,39-45,49-51, RANKA MILJIĆA: 0BB-24,62B,1-27, VALJEVSKOG ODREDA: 64-78,84-104,108-114,29A-61, VIZELJSKA: 2,6,3-7, ZANATSKA: 2-14,1-25

Palilula 10:00 – 13:00 Naselje BORČA: BEOČINSKA: 0, MALOG PRINCA: 12A,21, MIRGORODSKA: 27,31-35, PUT ZA OVČU: 14Z,174A-176,182, Naselje BORČA – Slatina: BEOĆANSKA: 2-18,1-13,17-21, Naselje OVČA: RATAČKA: 14Z

Voždovac 08:00 – 12:00 BILEĆKA: 56-58, MILICE MILOJKOVIĆ: 2-6,1-5, MOSORSKA: 2,6,10-16,1-3A,11

Voždovac 08:00 – 15:00 Naselje RIPANJ: AVALSKA: 268-272,278-280A,286-290,306A,310,271A,283-283A,293A, AVALSKA 2 DEO: 2,6-8,14-26,7-25, KRAGUJEVAČKI PUT: BB,12,11, PUT ZA KOLONIJU: 10,14-22E,30A-30B,21-23V,29-31, PUT ZA MARKOVIĆE: 6-16,28-36,46-48,52-54,58-62,98,7-13,17,23-33,37,41,49-59,75,91,141, PUT ZA ŠUPLJU STENU: 2-2A,124,5-7B,11-11B,17A-25,37-37B,43, ŽELEZNIČKA: 30-30A

Voždovac 09:00 – 16:00 ĐURE MAĐERČIĆA: 2,6,5-9E/7,13-13, KUMODRAŠKA: bb, MILOSAVA ĐUROVIĆA: 2-4, NIKOLE STRINEKE: 2-12,18-22,3,7-15,19,23-23B

Voždovac 12:00 – 17:00 Naselje BELI POTOK: ZEMLJORADNIČKA: 136A,140

Čukarica 09:00 – 14:00 OBALSKIH RADNIKA: 4-4V,5-9

Čukarica 10:00 – 15:00 PETRA MARTINOVIĆA: 21-35, ŽARKA VUKOVIĆ PUCARA: 24-38,47-55,59

Rakovica 08:30 – 15:00 HAJDUK-VELJK SOKAČE: 2-4A,8-26,1-3,7,11-39, HAJDUK-VELJKOVA: 8-28,13-23,27-45

Novi Beograd 08:00 – 11:00 ŠPANSKIH BORACA: 24-24V

Zemun 08:30 – 11:30 Naselje UGRINOVCI: 22 OKTOBRA: 2-42,46-50,54-60,1-69,73-75,81-91,99-103, 6.ISTOČNO-BOSANSKE BRIGADE: 14,22-26A,30-32,36-40,48,54,66,1,21,27,31Ž,41-43,47,51,55-59,65,71-73, 99 PALIH BORACA: 2-4,8,16,20-22,28,32,36,42,54-56,1-33,39-41,55,69, BEOGRADSKA: 2-170,174,1-63,67-109,113-129, ČEDE DR MARINKOVA : 2-4,8-12,9-9A, CVETE I DRAGOSLAVA MILUROVIĆA: 4-6,10,16,20,24-26,1-13, GRMOVAC NOVA 3: 9, GRMOVAC NOVA 4: 6-8,14,32,36,40,48-50,60,104,110,3-5, GRMOVAC NOVA 5: 10-12a,16,64-66,88,1,149, GRMOVAC NOVA 6: 42,88-90, GRMOVAC NOVA 7: 1, GRMOVAC NOVA 8: 4,12a,18-20,24-24,32,100-102,138,11,53-53,61-61,65-67,93, GRMOVAC NOVA 9: 10-12,16,56,64-66,108,11-15,19,25,29, GRMOVAC NOVA 10: 16,22-24,28-30,5,13,21-23,27,39, GRMOVAC NOVA 11: 8-10,16,22,32,38-40,122,11,15,25,29-31,45,49,69,77,87, GRMOVAC NOVA 12: 28,36,48-50,56,60,64,116-118,21,33,53,119, GRMOVAC NOVA 13: 52-54,90,130-132,13,19-21,51,73,79-81, GRMOVAC NOVA 14: 24,40,54,88,138-142,148,21,57-59,85-91,133, GRMOVAC NOVA 15: 72,78-80,88,5,23,27,31,35,59,73,77,85, GRMOVAC NOVA 16: ,64,13,33,37,41-43,47,81,87-89,93, GRMOVAC NOVA 19: 2,20-22,46,60,72,5-13,29-31,59-63,67,75, GRMOVAC NOVA 20: 2,7-11,61, GRMOVAC NOVA 21: 40,21,37,41,93-97, GRMOVAC NOVA 22: 24,66-70,88,67,71, GRMOVAC NOVA 23: 56,72,53-55, GRMOVAC NOVA 24: 46,54,100,31, GRMOVAC NOVA 25: 4,16,15,19,23,59, GRMOVAC NOVA 28: 34, GRMOVAC NOVA 29: 12,18,24, GROBLJANSKA: 2-48,52-84,88-106,110,1-103, IVANA SUBOTIĆ SINĐELIĆA: 8-12,16,20-22,1-17, KOSANČIĆ IVANA: 2-108,1-47,51-99,111, KRNJEŠEVAČKA: 2-48,52-78,84-92,96-108,112-124,128-148,152-156,1-63,67-81,85-131, MIHAILA RADOSAVLJEVIĆA: 2-4,10-34,1-5,9,13-15,21,25,35,41-41A, MIHAJLA LAZAREVIĆA: 30,47-49, NOVA 16: 1-11, NOVA 17: 2-2A,6,5, NOVA 19: 6-10,14-20,13, NOVA 21: 4,8-10,1,9-13,17, NOVA 23: 2-18,1-3,19-29,35,39-41, NOVA 26: 2-2B,6-10,16-20,24,28-30,34,42-56,1B-1G,13,17-19A,23-25,29-33A,39-43,47-49, NOVA 27: 2-8,1, NOVA 28: 11-13,21,29,35-39, NOVA 29: 26,13,27, NOVA 30: 24-26,34,35, NOVA 31: 16,11-13, NOVA 33: 1, NOVA 34: 4-8,12D,36-40,44,52,56-60,66-70,74-76,94,98,104,110,118,124-126,130,81, NOVA 35: 2-10,20-24,28-30,1-15,19,23, NOVA 36: 4-6,18,26,32,38,7-9, NOVA 37: 36,7,11-13,17-19,29,33, NOVA 38: 8,12,18,24,28-28A,50,54-58,1,23-25A,39-41, NOVA 39: 2-4,12-16,1,7,17, NOVA 40: 1-5A,9, NOVA 42: 10,14-16,5-7,29,33-41, NOVA 43: 1-7,13, NOVA 44: 8-10,14-18,22,1-15,19-27, NOVA 45: 10,32-38, NOVA 46: 2-4,10-12,1-7,23, NOVA 47: 2-8,12,1-3, NOVA 48: 2-4,10, NOVA 49: 30, NOVA 9: 2-4,7, PARTIZANSKA: 2-14,28-52,56-66C,176-182,186-196,218-222,226,35-45N,59,205,209-211,215-217K, POPA SERGIJA: 6-16,20-22, SKELJANSKA: 2-12,16-38,42-56,60-100,104-112,118,1-43A,47, ŠKOLSKA: 2-8,68,72,76,88,120-126,132,136,148,1-3,7,21,33,57,63-65,81-83,97-99,103,109,113,119,133-143,149, SLAVKA GOLUBOVIĆA: 36,40,44-46,54-60A,64,68-74,78-88,92-100,5-9,39-43,55,61-65,69-81,87,93-95, SREMSKA: 2-46,50,56-58,62-64,68,74-78,1-23A,27-39,43-45,49,53,57,65,71-73, SRETE ZORKIĆA: 2-22,26,5-11,17-23,29-33, TIHOMIRA TRAJKOVIĆA-DŽOJE: 2-50,1-45, UČITELJA CVEJE: 8,12,16,20-24,1a-5, UČITELJA DJORDJA: 2-8,1-5, UČITELJICE RUŽICE: 4-8,1-1A,5, UDARNE DESETINE: 2-4,8-10,14-30,64,68,72-74,86,90,9-17A,21,39-41,57A,75,79, UGRINOVAČKIH SOLUNACA: 2,6-12A,24,44,52,56,1-3,7-9,37-39, USKOČKA: 2-14,1-7, VELIBORA GLIGORIĆA: 4-22,1-3,9-11,17, VLADE OBRADOVIĆA: 4-32,1-27, VLADISLAVA STOJKOVIĆA : 2,12-26,3,11-15,19,27-29, VOJAČKA: 4-18,22-52,56-82,1-5,9-11,15-51,55-81,85,89,93-97, ZEMUNSKA: 4-20,1-31, ZORICE DRAGAŠ: 2-6,10-12,1-5,13-15,19-31

Zemun 09:30 – 16:00 Naselje ALTINA: EMILA ZATOPEKA : 2-4,8-14A,1,5-7,11-15, JUSTINA POPOVIĆA : 48-48A, UGRINOVAČKI PUT: 78-80,94A-94Ž,99A-101A,107J-109S

Zemun 09:00 – 15:00 Naselje UGRINOVCI: GROBLJANSKA: 38-48,52-74,33-77D, TIHOMIRA TRAJKOVIĆA-DŽOJE: 32-50,27-45

Surčin 08:30 – 11:30 Naselje DOBANOVCI: UGRINOVAČKA: 252-260v,268F-270P

Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar