NOVOGODIŠNJA MANIFESTACIJA „TRG BAJKI“ – PROGRAM 2019.

0

U nedelju, 1. decembra, počinje novogodišnja manifestacija namnjena deci, čiji su sadržaji besplatni – TRG BAJKI. Organizator je Opština Zvezdara i Teatar Vuk, a održava se ispred Teatra Vuk (Bulevar kralja Aleksandra 77a). Manifestacija će trajati ceo decembar, a svake godine bude i predstava, kocerata, zabavnih programa…

U nastavku je program za 1-30. decembar. Kako napominju iz Teatra Vuk, izmene su moguće tako da će tekst biti ažuriran, a za najtačnije informacije tokom decembra možete pratiti i društvene mreže Teatra.

TRG BAJKI 2019- PROGRAM

01.12. nedelja
17č – SVEČANO OTVARANJE – ŽURKA NA TRGU BAJKI
MUZIČKI PROGRAM:

– Koncert Master blaster
– Dečija filharmonija
– Bojan mađioničar

18č – Bajka- Čardak i na nebu i na zemlji (Anita i Nikola)

02.12. ponedeljak

12-13č- Radionica Srbijašume
15č- Čitanje bajki i pesama
17č- Bajka- Aždaja i carev sin (Milan i Tatjana)
18č- Predstava „Maksina laboratorija“, Prirodnjački centar Svilajnac

03.12. utorak

12č- OŠ „Đorđe Krstić“- Mini koncert
16č- Lutkarska predstava- Tamni vilajet i Ćela
17č- Bajka- Nemušti jezik (Milan i Tatjana)

04.12. sreda

12-13č- Radionica Srbijašume
13:30č- Lutkarska predstava- Vuk i 7 jarića
17č- Bajka- Zlatna jabuka i 9 paunica (Dragan i Maša)
18č- Predstava „Zima je kul“, Prirodnjački centar Svilajnac

05.12. četvrtak

12č- Koncert učenika OŠ „Vladimir Đorđević“
15č- Čitanje bajki i pesama
16č-Radionica „Praznik u gradu“, ZEC i Čuvari zanata
17č- Bajka- U cara Trojana kozije uši (Dragan i Maša)

06.12. petak

12-13č- Radionica Srbijašume
13-14č- Umetnička radionica
17č- Zaboravljene reči (Anita i Stefan)

07.12. subota

12-13č- Kreativno dramska radionica „Meri Popins“
15č- Čitanje bajki i pesama
16- 16:45č- Muzička radionica
17č- Bajka- Čardak ni na nebu ni na zemlji (Anita i Nikola)

08.12. nedelja

12-13h- Radionice- Biseri vas uče
15č- Čitanje bajki i pesama
17č- Opera za decu- Crvenkapa

09.12. ponedeljak

12-13č- Radionica Srbijašume
17č- Bajka- Zlatna jabuka i 9 paunica (Dragan i Maša)
18č- Predstava „Maksina laboratorija“, Prirodnjački centar Svilajnac

10.12. utorak

11č- OŠ „Boško Buha“, grupa dece peva pesmu „Tamo daleko“
12-13č- Kreativno dramska radionica „Meri Popins“
16č- Lutkarska predstava- Vuk i 7 jarića
17č- Bajka- Zlatna jabuka i 9 paunica (Dragan i Maša)

11.12. sreda

12-13č- Radionica Srbijašume
15č- Čitanje bajki i pesama
17č- Zaboravljene reči (Anita i Stefan)

12.12. četvrtak

15č- Čitanje bajki i pesama
16č- Oš „Jovan Popović“- Predstava, Šašava bajka
17č- Bajka- Devojka brža od konja (Anita i Nikola)
18č- Predstava „Zima je kul“, Prirodnjački centar Svilajnac

13.12. petak

12-13č- Radionica Srbijašume
13-14č- Umetnička radionica
14:30č- Lutkarska predstava- Tamni vilajet i Ćela
17č- Bajka- Čardak ni na nebu ni na zemlji (Anita i Nikola)
18č- Predstava „Nova godina u Africi“, Prirodnjački centar Svilajnac

14.12. subota

12-13č- Kreativno dramska radionica „Meri Popins“
15č- Čitanje bajki i pesama
16- 16:45č- Muzička radionica
17č- Bajka- Nemušti jezik (Milan i Tatjana)

15.12. nedelja

12-13h- Radionice- Biseri vas uče
15č- Čitanje bajki i pesama
17č- Bajka- Aždaja i carev sin (Milan i Tatjana)

16.12. ponedeljak

12-13č- Radionica Srbijašume
13:30č- Lutkarska predstava- Vuk i 7 jarića
17č- Zaboravljene reči (Anita i Stefan)
18č- Predstava „Nova godina u Africi“, Prirodnjački centar Svilajnac

17.12. utorak

12-13č- Kreativno dramska radionica „Meri Popins“
13-14č- Kreativna radionica za male i velike (Volonterski servis Zvezdare)
16č- Tamni vilajet i Ćela
17č- Bajka- U cara Trojana kozije uši (Dragan i Maša)

18.12. sreda

12-13č- Radionica Srbijašume
15č- Čitanje bajki i pesama
17č- Bajka- Devojka brža od konja (Anita i Nikola)
18č- Pokrovski hor

20.12. petak

12-13č- Radionica Srbijašume
13-14č- Umetnička radionica
17č- Bajka- Čardak ni na nebu ni na zemlji (Anita i Nikola)

21.12. subota

12-13č- Kreativno dramska radionica „Meri Popins“
15č- Čitanje bajki i pesama
16- 16:45č- Muzička radionica
17č- Bajka- Zlatna jabuka i 9 paunica (Dragan i Maša)

22.12. nedelja

12-13h- Radionice- Biseri vas uče
14č- Lekart- Performans
15č- Čitanje bajki i pesama
17č- Bajka- Nemušti jezik (Milan i Tatjana)

23.12. ponedeljak

12-13č- Radionica Srbijašume
13:30č- Lutkarska predstava- Tamni vilajet i Ćela
15č- Čitanje bajki i pesama
17č- Bajka- Aždaja i carev sin (Milan i Tatjana)
18č- Hor DKCB

24.12. utorak

12-13č- Kreativno dramska radionica „Meri Popins“
13-14č- Kreativna radionica za male i velike (Volonterski servis Zvezdare)
16č- Lutkarska predstava- Vuk i 7 jarića
17č- Bajka- U cara Trojana kozije uši (Dragan i Maša)

25.12. sreda

12-13č- Radionica Srbijašume
17č- Bajka- Devojka brža od konja (Anita i Nikola)

26.12. četvrtak

15č- Čitanje bajki i pesama
17č- Zaboravljene reči (Anita i Stefan)

27.12. petak

12-13č- Radionica Srbijašume
13-14č- Umetnička radionica
14:30č- Lutkarska predstava- Tamnin vilajet i Ćela
17č- Bajka- Čardak ni na nebu ni na zemlji (Anita i Nikola)

28.12. subota

12-13č- Kreativno dramska radionica „Meri Popins“
15č – Čitanje bajki i pesama
16- 16:45č- Muzička radionica
17č- Opera za decu- Pčelica Dana

29.12. nedelja

12-13č- Radionice- Biseri vas uče
15č- Čitanje bajki i pesama
17č- Aždaja i carev sin (Milan i Tatjana)

30.12. ponedeljak

12-13č- Radionica Srbijašume
14č- Lutkarska predstava- Vuk i 7 jarića
17č- Bajka- Čardak ni na nebu ni na zemlji (Anita i Nikola)

POGLEDAJ JOŠ: KULTURA I ZABAVA


Podelite ovo sa prijateljima

Ostavite komentar