Na četiri bine tokom Belgrade Beer Fest 2019 očekuje nas više od 120 koncerata tokom pet dana trajanja. Ulaz je, kao i do sada besplatan, ali će postojati i VIP zone, za koje će morati da se kupi karta.
Ovogodišnji Beer Fest postaje deo festivalske platforme Cloud Festivals, koja objedinjuje tri festivala – Belgrade Beer Fest, Belgrade Music Week i Noć muzike.
Koncerti će se ove godine održavati na četiri bine uporedno: Main Stage, Alternative Stage, Groove Stage i Bunt Stage.
BELGRADE BEER FEST 2019 trajaće od 15. avgusta do 19. avgusta, a u nastavku je program za sva četiri stejdža.
PROČITAJTE: ODLOŽEN BEER FEST 2019 IZ BEZBEDNOSNIH RAZLOGA
MAIN STAGE
ČETVRTAK 15.08.
DEJAN CUKIĆ 19:30-20:30
ARTAN LILI 20:45-21:45
KERBER 22:00-23:15
YU GRUPA 23:30-00:45
EYESBURN 01:00-02:00
PETAK 16.08.
SHARKS SNAKES AND PLANES 19:00-19:45
BJESOVI 20:00-21:00
BRKOVI 21:15-22:30
ELEKTRIČNI ORGAZAM 22:45-23:45
ORTHODOX CELTS 00:00-01:00
NEGATIVE 01:15-02:30
VOJKO V 02:45-03:30
SUBOTA 17.08.
JOHNNY RANKOVIĆ 19:20-19:50
BILJA KRSTIĆ 20:00-20:45
BLAŽA I KLJUNOVI 21:00-22:00
MAGNIFICO 22:15-23:30
VAN GOGH 23:45-00:45
URBAN & 4 00:50-02:10
ATHEIST RAP 02:25-03:45
NEDELJA 18.08.
P.A.T. FEAT. DJ ALEXANDER KIRSCH 19:00-19:30
ELEMENTAL 19:45-20:50
TAP 011 21:05-22:15
ATOMSKO SKLONIŠTE 22:30-23:30
BOMBAJ ŠTAMPA 23:45-00:45
ZION TRAIN 01:00-02:00
PONEDELJAK 19.08.
MARKO LOUIS 19:30-20:30
ROCK OPERA 20:45-22:15
AJS NIGRUTIN FT TIMBE 22:30-23:15
MAJKE 23:30-00:45
KKN 01:00-02:00
Program za ostale dane i stejdževe pogledajte u nastavku:
ALTERNATIVE STAGE
ČETVRTAK 15.08.
MLADEN PECOVIĆ 19:30-20:00
AUTOPARK 20:15-21:25
CRAZY TOWN 21:40-22:25
BELLA TECHNIKA 22:40-23:30
PLEJBOJ 23:45-00:40
NIKOLA VRANJKOVIĆ 00:55-02:00
PETAK 16.08.
NAVY NE OBEĆAVA 19:30-20:00
KOALA VOICE 20:15-21:00
KRALJ ČAČKA 21:15-22:25
VELIKI PREZIR 22:40-23:40
OBOJENI PROGRAM 23:55-01:00
ĐORĐE MILJENOVIĆ 01:15-02:25
16X8X23 02:40-03:50
SUBOTA 17.08.
COTTON PICKERS 19:30-20:00
ZONA B 20:15-21:15
STRAIGHT MICKEY AND THE BOYZ 21:30-22:20
KOJOTI 22:35-23:45
ZOSTER 00:00-01:00
GORAN TRAJKOSKI 01:15-02:30
ČOVEK BEZ SLUHA 02:45-03:45
NEDELJA 18.08.
LOLE BLUES BAND 19:30-20:00
NIKOLA ČUTURILO – ČUTURA 20:15-21:15
MAIKA 21:30-22:20
TBF 22:35-23:45
FIT 00:00-01:00
NEŽNI DALIBOR 01:15-02:00
PONEDELJAK 19.08.
HADŽI PRODANE DUŠE 19:30-20:10
ZVUK ULICE 20:25-21:15
TEXAS FLOOD 21:30-22:20
DIREKTORI 22:25-23:30
VIRVEL 23:45-00:45
TURISTI 01:00-02:00
GROOVE STAGE
ČETVRTAK 15.08.
SUMMER DEATHS DJ SET 19.30-20:00
NIHIL / YAN DUSK / SPEJS NOKSI 20:15-21:25
LAVAN / MILKOVIC 21:40-22:25
FAM DJ SET 22:40:23:25
FAM DJ SET 23:40-00:50
FAM DJ SET 01:00-02:00
PETAK 16.08.
SIKTER 19:30-20:00
ŠABLON 20:15-21:00
ODGOVOR 21:15-22:00
D RA M 22:15-23:00
MOONCAGE 23:15-00:00
LAST THRILL 00:15-01:15
LOST PROPELEROS 01:30-02:30
PANKREAS 02:45-03:45
SUBOTA 17.08.
LJUBIČICE 19.30-20:00
BOHEMIJA 20:15-21:15
BUČ KESIDI 21:30-22:30
VIZELJ 22:45-23:45
KIŠOBRAN 00:00-01:00
KIŠOBRAN 01:15-02:30
KIŠOBRAN 02:45-03:45
NEDELJA 18.08.
BRAT 19:30-20:00
KIKA 20:15-21:15
SUPERNAUT 21:30-22:30
SANA GARIĆ 22:45-23:45
OGENJ 00:00-01:00
CASSIDYS BREWERY 01:15-02:30
PONEDELJAK 19.08.
MAJDAN 19.30:20:00
RIB 20:15-20:45
SAMOSTALNI REFERENTI 21:00-22:10
IRISH STEW 22:25-23:25
STUTTGART ONLINE 23:40-00:40
DŽA ILI BU 00:55-02:00
BUNT STAGE
ČETVRTAK 15.08.
LOGIČKA GREŠKA 20.00-20.30
CROSSOVER 20.45-21.15
ZEROTWO 21.30-22.00
BOLESNA ŠTENAD 22.15-23.15
NATALEE 23.30-00:00
HERZ 00.15-01:00
PETAK 16.08.
WAJZ 20.00-20.30
SINDROM 20.45-21.15
VERICA MARINKOVIĆ 21.30-22.00
SERGIO LOUNGE 22.15-23.15
EMPATHY SOUL PROJECT 23.30-00:00
MAERA 00.15-00.45
SUBOTA 17.08.
LION HAZE 20.00-20.30
RECI CIMET 20.45-21.15
LARSKA 21.30-22.00
VIVA VOPS 22.15-23.15
KORA 23.30-00:00
SITZPINKER 00.15-00.45
NEDELJA 18.08.
CROSSROAD 20.00-20.30
KENI NIJE MRTAV 20.45-21.15
THE FILTERS 21.30-22.00
DINGOSPO DALI 22.15-23.15
RANDOM 23.30-00:00
SLONZ 00.15-00.45
PONEDELJAK 19.08.
SANJA TIŠMA 20.00-20.30
SKADRILLA 20.45-21.15
BESNE GLISTE 21.30-22.00
LAGANA SREDA 22.15-23.00
5 MINUTA SLAVE 23.15-23.45
NEMESIS 00.00-00.30
POGLEDAJ JOŠ: KULTURA I ZABAVA