Аутор: InTeam

ISKLJUČENJA STRUJE ZA SUBOTU, 30. MART Savski venac 10:00 – 13:00 NEMANJINA: 9 Zemun 08:00 – 17:30 Naselje BATAJNICA: BRILETOVA: 2-6,1-5, KARLOVČIĆKA: 2-6,1-5, NOVAKA ATANACKOVIĆA: 2-6,1-3, ŠIROKI PUT: 6-14,11-19, VERE MIŠČEVIĆ: 2-30,5-15,19-33 Grocka 07:00 – 11:00 Naselje BOLEČ: SMEDEREVSKI PUT: 10A, Naselje PUDARCI: J N A: 2,6-12,1-9, MAJEVIČKA: 2,6-8,1-3, NARODNIH HEROJA: 19B, PALIH BORACA: 4,12A,16-16A,20-32,36-42A,52,56-60,64,68-78,82-92,96-110,114-132,11A-15,19-43,47-125,129-153,157, PALIH BORACA 2 DEO: 2-4,8,1, PARTIZANSKA: 2-20A,1,5,9,13-15,19, PRVOMAJSKA: 2-34,38,1,5-9,13A-21, PRVOMAJSKA 2 DEO: 10-14,9-11, VUKA KARADŽIĆA: ,BB,2-24,1-3A, Naselje RITOPEK: LIVADICE: 42-44 Surčin 08:00 – 15:00 Naselje SURČIN: BORE STANKOVIĆA: 2-2A,24,9-11,17-19, MIRE TRAILOVIĆ: 14-20,24,28, MOME KAPORA: 20,9,15, VOJVOĐANSKA: 397i,403B-407Ž POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Ceo tekst

Čuveni dečiji pesnik, prozni i dramski pisac Dobrica Erić preminuo je u 82. godini posle duge i teške bolesti. Dobrica Erić je rođen 1936. godine u selu Donja Crnuća u Gornjoj Gruži, kod Gornjeg Milanovca. Prvu zbirku pesama pod nazivom „Svet u suncokretu“ objavio je 1959. godine. Erić je bio jedan od najznačajnijih srpskih pisaca 20. veka, a njegove pesme ušle su u čitanke, antologije, školske lektire. Dok su za mnoge peseme Dobrice Erića kompozitori napisali i muziku. Vreme i mesto sahrane biće naknadno objavljeni. [ditty_news_ticker id=“36340″] POGLEDAJ JOŠ: INFO

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA PETAK, 29. MART  Zvezdara 09:00 – 13:00 KRFSKA: 21 Palilula 09:00 – 14:30 Naselje SLANCI: LOLE RIBARA: 2,8-24A,30-46,5-7,11A,15,45 Palilula 10:00 – 12:00 VUKA VRČEVIĆA: BB,BB,BB,BB,BB,BB,BB,BB,BB,BB,10D-10G,18A,24-26,9,15-15Ž,47 Palilula 09:00 – 13:00 Naselje BORČA: POPOVA BARA NOVA 2: 55-59, POPOVA BARA NOVA 3: 53, POPOVA BARA NOVA 210: 6A,1-3,7-15,21-23, POPOVA BARA NOVA 212: 2, POPOVA BARA NOVA 213: 14, POPOVA BARA NOVA 306: 20,13, POPOVA BARA NOVA 307: 2A,1-1A, POPOVA BARA NOVA 308: 6, POPOVA BARA NOVA 206: 8,24E,206, POPOVA BARA NOVA 209: 11, POPOVA BARA NOVA 211: 2-8,12-20,3, ZRENJANINSKI PUT: 110-110, Naselje BORČA – Popova Bara: POPOVA BARA NOVA…

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA ČETVRTAK, 28. MART Zvezdara 08:30 – 14:00 BRANKA KRSMANOVIĆA: 20-24,25,29, BUL KRALJ.ALEKSANDRA: 123-125A,129,135, ĐAKOVAČKA: 6-8,12,7-11,15-17,21, ĐEVĐELIJSKA: 4,14,20,5-7,37-49, DIMITRIJA TUCOVIĆA: 98A-102, HADŽI-MUSTAFINA: 19-21,18-20,15-17, JEDRENSKA: 4-8, MILANA RAKIĆA: 10, PEĆSKA: 2,1-1A,9-13, PIJACA STARI ĐERAM: 1, PREŠEVSKA: 2-8,12-20,1-7,13-19, ŠABAČKA: 6,10-18,5,9-15, TRŠĆANSKA: BB,2-8,3-5A/1, VOJVODE SAVATIJA: 4,28-30, ŽIVOJINA ŽUJOVIĆA: 2,3 Zvezdara 08:00 – 11:00 ĐANGA RAJNHARTA: BB,BB,4-8,12,22-24,17,23, JULA BRINERA: 9-9V Voždovac 08:30 – 14:00 Naselje RIPANJ: LIPOVIČKI PUT: 350-370,351-369 Čukarica 09:00 – 16:00 Naselje ŽARKOVO: BRANKA CVETKOVIĆA: 28-38,37-51A, FRONTOVSKA: 28-40,27-29,33-35, ILIJE ĐURIČIĆA: 64A,77,87A, RAJKA RUŽIĆA: 10-12,88-90,31-45, VODOVODSKA: 98A,85,91-91B Čukarica 08:30 – 13:00 POŽEŠKA: 168-174 Zemun 08:30 – 17:00 BOŽICE DIVNIĆ: 2-14,1-15, EMILIJE…

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA SREDU, 27. MART Zvezdara 08:30 – 14:00 Naselje M.MOKRI LUG: RADE KONDIĆA: 36-36V,40-62,31I,35-35G,41D Voždovac 08:30 – 14:00 Naselje PINOSAVA: NOVA 2: 34-38B,42A-58,62-64,35-43A Novi Beograd 08:00 – 17:00 PALMIRA TOLJATIJA: 8-34,9A Zemun 09:00 – 17:00 Naselje JAKOVO: BOLJEVAČKA: 2-12 Zemun 08:30 – 11:30 JOSIPA ŠENERA: 1-15, SVETOZARA PAPIĆA: 11-29 Zemun 08:00 – 16:00 BATAJNIČKI DRUM: bb,1-1A, Naselje ZEMUN: BATAJNIČKI DRUM 1 DEO: 4A-4B, GOVEĐI BROD: 2-2g,8,14,20,3,11,19,23,27-29 Grocka 08:30 – 14:00 Naselje KALUĐERICA: 7 JULA: 12-30,34A,15-33V, AVNOJSKA: 2A-6,10-12,1A, CARA LAZARA: 2-24,30,1-7,11-25, DRAGANA JOVANOVIĆA: 4-12,3-9, DRAVSKA: 1-9, DURMITORSKA: 2-30,1-33,37-39, EDVARDA KARDELJA: BB,1-7, IVANA MILUTINOVIĆA: 14-24,23-39, JANKA KATIĆA: 1-7A, KNEZA MIHAILA:…

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA UTORAK, 26. MART Zvezdara 08:30 – 14:00 Naselje M.MOKRI LUG: BEOGRADSKA: 1A-3V,11,15-21, SRETENA VUKOSAVLJEVIĆA: 8-14,1A-1V Palilula 09:00 – 17:00 Naselje PRELIV: PRELIV – SELO: 34A-38A,42-44,48A-54,64-66A,88-90A,106-108,142,37,43,65-69A,83,87,105-105A,119-123,153 Palilula 09:00 – 14:00 Naselje BG-KRNJAČA: PANČEVAČKI PUT: 40-40Z,44,50 Voždovac 08:30 – 14:00 FREDERIKA ŠOPENA: 2-8,1-17 Čukarica 08:00 – 13:00 NEDELJKA ČABRINOVIĆA: 26-52A,21-51,59, ORFELINOVA: 30-56,31-57,61, UDBINSKA: 28-30A Čukarica 08:30 – 15:00 Naselje PEĆANI: MIHAILA GAJIĆA-KALE: 9A, Naselje UMKA: DUĆEVAC: 6,14,20,26,1,9-11,17-25,107,117,121, KARAĐORĐEVA: 102-110,118-118A,113A,137-147,151, MORAČKO BRDO: 21, RASKOVAČKA: 2-8,1,7-11, RATKOVAČKA: 2-8,1-1B,9-13, UŽIČKA: 2-6,1-7 Čukarica 08:30 – 14:00 PRVOG MAJA 4 DEO: 10,14,36,106,110,130,160,1-1,11-15,107-113, Naselje VELIKA MOŠTANICA: LIPOVAČKA: 12,18A,22,21-25, PRVOG MAJA: 70-72,76-88,92-100,85-107, PRVOG MAJA 3 DEO:…

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA PONEDELJAK, 25. MART Vračar 08:30 – 14:00 GENERALA RAJEVSKOG: 2-4,1-7, GOSPODARA VUČIĆA: 9-27,31-35,49-51, JUŽNI BULEVAR: 40, MIHAILA GAVRILOVIĆA: 30-32,17,27-31, POLITOVA: 4-14,1-11, RIJEČKA: 9-11, SIME IGUMANOVA: 2,9-29, VOJVODE HRVOJA: 2-8,12-30,1-19,25-27,31-41 Vračar 12:30 – 13:00 KRALJA MILANA: 35,41 Zvezdara 09:00 – 14:00 AHMEDA ADEMOVIĆA: 1, ĐANGA RAJNHARTA: 20,26, JULA BRINERA: 6-8,12A,5-11A,15-19,23, Naselje MIRIJEVO: ŠEJKINA: 44B-44Ž,48-56,31-35B Voždovac 08:30 – 14:00 DEBARSKA: 20-36,23-25D, DELI-RADIVOJA: 1, GOSPODARA VUČIĆA: 8-22A/3, PČINJSKA: 16-18,21 Čukarica 09:00 – 13:00 Naselje ŽARKOVO: ACE JOKSIMOVIĆA: 28-32A,36-52,27-41,49-53, AJZENŠTAJNOVA: 4-8,3, DIMITRIJA AVRAMOVIĆA: 4-8A,1-9, MARKA KONČARA-BURE: 2-6,20,1-3A,35 Obrenovac 09:00 – 14:00 Naselje Draževac: DRAŽEVAC: 4-8,1,9, IVOJEVAC: 15B, JOVANOVAC: 2-14,38A,82,86C,174A,284-284D,1-7A,11A-17A,21-25A,37-39,81-81G,261, JOVANOVAC 1.DEO:…

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA SUBOTU, 23. MART Surčin 08:00 – 15:00 Naselje SURČIN: BORE STANKOVIĆA: 2-2A,24,9-11,17-19, MIRE TRAILOVIĆ: 14-20,24,28, MOME KAPORA: 20,9,15, VOJVOĐANSKA: 397i,403B-407Ž POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA PETAK, 22. MART Stari grad 08:30 – 14:00 BUL VOJVODE BOJOVIĆA: BB,BB,24-24,30-34, KALEMEGDAN VELIKI: BB,BB,BB,BB,BB,3, KARAĐORĐEVA: 2-4,2/4,BB,2-4,2/4,2/4,4-10P,1-31, KNEZA SIME MARKOVIĆA: 4-4,3, KOSANČIĆEV VENAC: BB,18-32,5-25,29-31, KRALJA PETRA: 2,1-3, PARISKA: 2,8,1-9, SREBRNIČKA: 3, VELIKE STEPENICE: 2-8,3-5, ZADARSKA: 7 Palilula 11:00 – 16:00 Naselje BORČA: PUT ZA OVČU: 57A, Naselje GLOGONJSKI RIT: Glogonjski rit: 2-28,32-62,1-19,23-39,43-47,51-61, Naselje PADINSKA SKELA: GLOGONJSKI RIT: 10B Savski venac 09:00 – 10:00 PIVLJANINA BAJA: 15-19,23-23, VELISAVA VULOVIĆA: 22-22B,11 Čukarica 09:00 – 13:00 Naselje ŽARKOVO: ILIJE ĐURIČIĆA: 1-9, RAJKA RUŽIĆA: 50-54, SPASENOVIĆEVA: 6-8A,14-28A,3A-3KPK 2 i 3,7-17 Čukarica 09:00 – 13:00 Naselje ŽELEZNIK: 29 NOVEMBRA: 2,26-28,1,7-17,21-25, ILIJE PRAIZOVIĆA:…

Ceo tekst