Аутор: InTeam

LANČANI NA IBARSKOJ – Danas oko podneva došlo je do lančanog udesa na Ibarskoj magistrali u blizini groblja Orlovača, u kojem su učestvovala tri vozila. Kako mediji prenose, došlo je do naletanja vozila, usled čega je jedan automobil završio na krovu. Iz Hitne pomoći navode da je jedna osoba zadobila lakše povrede i ona je prevezena u Urgentni centar. EVAKUISANA ZGRADA POŠTANSKE ŠTEDIONICE POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Ceo tekst

BESPLATAN ONLINE SADRŽAJ – I kada su granice zatvorene i kad smo kod kuće – MI SMO ZAJEDNO – poručuje Exit festival, te s toga donosi prvomajski specijal koji možete pratiti 1. maja u 20:20h na Exit TV. Imaćete zadovoljstvo da 3h pratite hitove najvećih domaćih i regionalnih izvođača. https://www.youtube.com/watch?v=tGSzuDHJDGM Tokom istog dana (1. maja) možete izabrati da pogledate: MP „Duško Radović“ – YT program (online, 17.00) Pan teatar: Boka i Čeda čitaju basne (online, 17.00) Beogradska filharmonija: YouTube program (online) Narodno pozorište: online predstave (online, 21.00) JDP – DRAMA O MIRJANI I OVIMA OKO NJE (online, 21.00) Hartrospektiva: JuliJA…

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA PETAK, 17. MAJ  Stari grad 09:00 – 13:00 KOLARČEVA: BB,4-4 Zvezdara 08:30 – 14:00 DRAGOSLAVA SREJOVIĆA: 58A-58B,70A-76Z Palilula 08:30 – 14:00 DRAGOSLAVA SREJOVIĆA: 60-68, SALVADORA ALJENDEA: 39-41 Voždovac 08:30 – 14:00 KUMODRAŠKA: 196-210, ZLARINSKA: 1A-5A Voždovac 09:00 – 15:00 Naselje BELI POTOK: BULEVAR PATRIJARHA GERMANA: 87-87B,187A-187F,191, GLEĐEVAČKA: 85J,91, Naselje RIPANJ: KRAGUJEVAČKI PUT: 24-28,32,38-42,11-31, Naselje ZUCE: KARAGAČA: bb Novi Beograd 08:30 – 10:30 AUTOPUT BG-ŠID: 21-33,41-45,49-51,59,73-73a Zemun 09:00 – 17:00 Naselje UGRINOVCI: 6.ISTOČNO-BOSANSKE BRIGADE: 14,22-26A,30-32,36-40,48,54,66,1,21,27,31Ž,41-43,47,51,55-59,65,71-73, 99 PALIH BORACA: 2-4,8,16,20-22,28,32,36,42,54-56,1-33,39-41,55,69, CVETE I DRAGOSLAVA MILUROVIĆA: 4-6,10,16,20,24-26,1-13, KOSANČIĆ IVANA: 1-47,51-99,111, KRNJEŠEVAČKA: 2-48,52-78,84-92,96-108,112-124,128-148,152-156,1-63,67-81,85-131, MIHAJLA LAZAREVIĆA: 30,47-49, NOVA 17: 2-2A,6,5, NOVA 26: 2-2B,6-10,16-20,24,28-30,34,42-56,1B-1G,13,17-19A,23-25,29-33A,39-43,47-49,…

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA ČETVRTAK, 16. MAJ  Stari grad 08:30 – 14:00 CARA DUŠANA: 36-42,46,17-17,23-37, DUBROVAČKA: 2-4,1-3, GOSPODAR-JOVANOVA: 27-27F/8, KRALJA PETRA: 74-82,91, SKENDER-BEGOVA: 4-8,13-17, STRAHINJIĆA BANA: 34-36,31-33A,39, VIŠNJIĆEVA: 14-16,21 Palilula 09:00 – 14:00 Naselje BORČA: ANTIOHIJSKA: 2,6,12,22-24D,52A,15, ATOVI NOVA 13: 2G,8A,14-18I,22,30-30V,58A, ATOVI NOVA 1013: 6,18,7-9, BELOSTENSKA: 10,16,24,28-30,3,7-13,17-23,27-31, EPIDAURUSKA: 9, FOKIDSKA: 7, MILETSKA: 246, MIRGORODSKA: 84-86,90-92,96,100-104B,110A,73,79-81,89,105V, PUT ZA OVČU: 24B-24K,44A,48D-48J, SLATINA NOVA 1013: 8-10,16,7, SPARTANSKA: 2-6,10,16-20,3,7A,11,17,75, TROJANSKA: 5, VOLOSKA: 6,12-14,5,9-11G, Naselje KORAĆICA: LJUBE DABIĆA: 9, Naselje OVČA: RATAČKA: 24A-28,32-40A,46-52,19A Voždovac 08:30 – 14:00 GENERALA ŠTEFANIKA: 8-16, VOJVODE STEPE: 411D-411Ž Voždovac 09:00 – 14:00 Naselje ZUCE: NOVA 1: 32-36A,40-48,54-56,60-86,90-94,98-100,110-114A,118-120,124-128,136B-146A,21-39,43-45A,49-51,55-57,61-75, NOVA 2: 2-4,10-14,20-24A,30-30B,1-5,9-13,19-21A,51, NOVA…

Ceo tekst

Sinoć je u Tel Aviviu počeo 64. Eurosong. Finalno veče Eurosonga biće održano 18. maja u subotu, a na njemu će pored domaćina Izraela učestvovati predsavnici Italije, Nemače, Velike Britanije, Španije Francuske, kao i po deset najboljih numera iz dve polufinalne večeri. Publika i gledaoci su mogli da uživaju sinoć u izvođenju17 kompozicija, a domaćini prve polufinalne večeri su bili Bar Refaeli,Erez Tal, Asi Azar i  Lusi Ajub. Predstavnica Srbije, Nevena Božović nastupala je sinoć i uspela je da se plasira u finale pesmom Kruna. Pored Srbije, svoje predstavnike u finalu imaće Grčka, Belorusija, Kipar, Estonija, Češka, Australija, Island, San Marino, Slovenija, a…

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA SREDU, 15. MAJ Stari grad 09:00 – 15:00 CARICE MILICE: 16-18, MARŠALA BIRJUZOVA: 34-34F/8, TOPLIČIN VENAC: 3-7 Zvezdara 08:30 – 14:00 BRANKA ĆOPIĆA: 2-24,1-3, DR VELIMIROVIĆA: 2-6,1-5, FRANCA JANKEA: 1-5, KOSTE NAĐA: 64-66, MATICE SRPSKE: 55-57, MIHAILA BULGAKOVA: BB,BB,2A-12V,18A-20A,32-36,1-21, RABLEOVA: 2-10,17-17, ULOFA PALMEA: 22-26,25-27, VOJINA ĐURAŠINOVIĆA: BB,21-31 Palilula 09:00 – 14:00 Naselje BG-KRNJAČA: BRANKA MOMIROVA: 10A-10C, PANČEVAČKI PUT: 2Đ-2X, Naselje Krnjača: BRANKA MOMIROVA ULICA 1: 10B-10G, GRGE ANDRIJANOVIĆA ULICA 7: 3Ž, SAVE KOVAČEVIĆA: 49B Palilula 08:00 – 15:00 Naselje OVČA: LIČKA: 2-32,36,40-42,46-50, NJEGOŠEVA: 48,52-68,51A-53B,57-63 Voždovac 08:30 – 14:00 Naselje RIPANJ: AVALSKA: 260B-262,266-266C,272A-274,280,273-275B Rakovica 08:30 – 14:00 Naselje…

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA UTORAK, 14. MAJA Zvezdara 08:30 – 14:00 Naselje M.MOKRI LUG: SMEDEREVSKI PUT: 22-22G,29E-37,45V, STEVANA SINĐELIĆA: 2B-12V Zvezdara 09:00 – 14:00 ALEKSANDRA BELIĆA: 19-23, LJUBIŠE MIODRAGOVIĆA: BB,22-32,5A,9A-13M,43-43B,47,53-65B, MILIVOJA PEROVIĆA: 4-10 Palilula 09:00 – 14:00 Naselje BG-KRNJAČA: SUTJESKA ULICA 1: 4A-6C,26-26A Palilula 08:00 – 17:00 Naselje BG-KRNJAČA: BRANKA MOMIROVA: 90-118I,67C-73B,85-99, JOJKIĆEV DUNAVAC: 2-2V,34-36,40,44-46,21-21, PARTIZANSKI BLOK ULICA 2: 55-63, SUTJESKA BLOK: 27V, SUTJESKA ULICA 1: 30B,25A-37, Naselje Krnjača: BRANKA MOMIROVA: 70,122-122,128-132S,136-142,133C-133R, BRANKA MOMIROVA ULICA 1: 132D, JOJKIĆEV DUNAVAC: 18,26,178-180,9-9A,15,27A,179, KALOVITA: 17, PARTIZANSKI BLOK: 55, PARTIZANSKI BLOK ULICA 2: 56,43E,67-69, SUTJESKA BLOK: 56,317-317B, SUTJESKA ULICA 1: 19D Palilula 08:00 – 15:00…

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA PONEDELJAK, 13. MAJ Stari grad 09:00 – 18:00 BRANKOVA: 8-10,16-22,26-28 Savski venac 09:00 – 18:00 PIJACA ZELENI VENAC: BB Voždovac 08:30 – 14:00 BRAĆE KOVAČ: 38,42-44,62-62,66-78,65-77, ĐORĐA KRATOVCA: 60-70,53-55,59-63, GRČIĆA MILENKA: 82-86,90F,94-96,106-110,73-79, LJUBE ČUPE: 2,12-16A,1-3, MAŽURANIĆEVA: 30-32,36,27-31, STRUMIČKA: 58-72,55,59-63, TODORA DUKINA: 68-76,80-84A,75-93A, USTANIČKA: 78-94,98-100,112A,123-125, VIDSKA: 16,19,25-29 Voždovac 09:00 – 14:00 Naselje RIPANJ: OSKORUŠE: 2,6,14,26,1-5A,13-17,21,25-27,31,59, PUT ZA CRKVINE: 2-18,1-7,11-19, PUT ZA DRENOVAC: 4-8,3-7, PUT ZA KOLARUŠU: 2-16,1-9,15A-17,27, PUT ZA RAVNI GAJ: 2-22,1-17, PUT ZA TREŠNJU: 38,42-44,56-76A,57-63,69, RIPANJ-TUNEL: 4-8,14,24,3,7A-9,35,39 Voždovac 10:00 – 16:00 BRAĆE JERKOVIĆA: 76A-76B,79-81, DARVINOVA: BB Čukarica 08:30 – 14:00 Naselje ŽARKOVO: MILANA ŠARCA: 2-6,1-9 Rakovica 09:00…

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA SUBOTU, 11. MAJ Rakovica 08:30 – 17:00 Naselje LABUDOVO BRDO: SERDAR JAN.VUKOTIĆA: 18-32V,9-9G,17, Naselje PETLOVO BRDO: GENERALA ZGONJANINA: 30, GOČKA: 45,59-59A Zemun 10:00 – 16:00 PAVLA ZARIĆA: 2-24,1-7, VLAJKA ĐURANOVIĆA: 2-26,1-5, Naselje ZEMUN POLJE: ANDRIJE HABUŠA: 1-5, BERTRANDA RASELA: 1-13, BEŽE ALBAHARI: 2-8,16-18,1-5, BRAĆE KRNJEŠEVAC: 6, DUŠANA MAĐARČIĆA-KORČAGINA: 2-14,20-26,1-7, FRANJE KRČA: 2-22,36-64,1-1F,5A-43, PERE KOSORIĆA: 2-16,24-28,1-15, TOMICE POPOVIĆA: 4-30,1-15, VIJETNAMSKA: 2-22,1-7 POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Ceo tekst

ISKLJUČENJA STRUJE ZA PETAK, 10. MAJ Zvezdara 08:30 – 14:00 KRAGUJEVAČKA: 2-6,1-3, VOLGINA: 8-10A Palilula 08:30 – 14:00 HUSINSKIH RUDARA: 1-3,2,8-8,12,16,1-7,11,15-17, KARPATSKA: 2-4A, MALJENSKA: 2,12,1,7-9,15, MARIJANE GREGORAN: 83A-85, MIRIJEVSKI BULEVAR: 2-10, PATRISA LUMUMBE: 90-98,69-71, URALSKA: BB,60-62,9A-15, VIŠNJIČKA: 61D-61V, VLASENIČKA: 2A,8-12A,1-5,9-11 Palilula 08:00 – 17:00 Naselje BG-KRNJAČA: SUTJESKA BLOK: 319-329, Naselje BORČA: RIBARSKA: 6, VENCLOVIĆEVA: 4,7-9, VUČEVSKA: 2G,1E, Naselje Krnjača: BRANKA MOMIROVA: 190, SUTJESKA BLOK: 42,124,318-326M,39,313-315G,333 Palilula 08:00 – 15:00 Naselje OVČA: LIČKA: 2-32, LOLE RIBARA: 10A, NJEGOŠEVA: 2-8,22,1D-33 Voždovac 09:00 – 16:00 Naselje PINOSAVA: NOVA 3: 152A, NOVA 9: 2-28,32,1-13,17-33 Čukarica 09:00 – 16:00 ADA CIGANLIJA: BB,BB,BB,BB,BB,BB,1D, OBRENOVAČKI DRUM: BB,bb,2,10A,14,7-17…

Ceo tekst